دانلود برنامه شب نشيني

شب نشینی نام برنامه جدید مهران مدیری است که قرار است بزودی پخش شود موضوع این برنامه همانند دوره همی است اما ظاهری متفاوت و سبکی مشخص که با دوره همی فرق میکند...

دانلود برنامه شب نشينی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود برنامه بعد از پخش در شبکه خانگی اضافه می شود

اخبار جدید شب نشینی مهران مدیری اضافه شد

پیش نمایش رسمی افزوده شد

 

اخبار ساخت فیلم شب نشيني :

شب نشینی برنامه جدیدی از شبکه نمایش خانگی است که به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی قرار هست بزودی پخش بشود مجوز پخش ده قسمت از این برنامه گرفته شده است.

مهران مدیری شاید به جرعت میتوان گفت از محبوب ترین هنرمندان کشور به حساب می آید هیچ کس در ایران وجود ندارد که نام مدیری را نشنیده باشد وی با هنرنمایی در سریال های محبوب طنز همانند شب های برره و قهوه تلخ و بسیاری سریال خاطره انگیز دیگر توانست به یکی از بهترین بازیگران و کارگردانان ایران تبدیل شود و تا کنون هر اثری را از او دیده ایم قابل تقدیر بوده است.

 

آیا شب نشینی میتواند انتظارات را برآورده کند؟!

جایه بحث نیست که شنیدن این که مهران مدیری با برنامه ای همانند دوره همی قرار هست به شبکه نمایش خانگی دوباره بیایید خیلی از مخاطبین برای برنامه ای با کیفیت و جذاب اماده می کند یعنی از همان اول کار که نام مدیری به عنوان سازنده می آید بی شک منتظر یک اثر بی نقص هستند تیزر قسمت اول برنامه منتشر شده است و ظاهرا میهمان قسمت اول آن پیمان قاسم خانی کارگردانی سریال هایی خاطره انگیز سال های دور ایران می باشد که در بسیاری از کارهایش مدیری هم ایفای نقش کرده است.

دانلود برنامه شب نشینی با لینک مستقیم

دانلود برنامه شب نشینی با لینک مستقیم

میتوان به جرعت گفت که مدیری و قاسم خانی دوران طلایی زیادی را با یک دیگر سپری کرده اند و سکوی پرتاب یک دیگر بوده اند و حال میتوانیم بار دیگر آن دورا در کناره یک دیگر ببینیم.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *