ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
خانه دانلود سریال دانلود سریال آقازاده
خلاصه داستان : آقازاده : همه چیز از یک عشق شروع می شود وقتی عشق نا فرجام دو جوان تاثیراتی بز زندگی اطرافیانشان می گذارد..
بخش دانلود گزارش خرابی لینک
دانلود سریال آقازاده 480p قیمت: 5100 تومان
دانلود سریال آقازاده 720p قیمت: 5200 تومان
دانلود سریال آقازاده 1080p قیمت: 5500 تومان
دانلود سریال آقازاده 1080p HQ قیمت: 6000 تومان
دانلود سریال آقازاده Bluray قیمت: 7000 تومان

دانلود سریال آقازاده با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال آقا زاده به بعد از پخش اضافه خواهد شد

آخرین اخبار مربوط افزوده شد

اخبار ساخت و تولید سریال :

جدید ترین عنوان نمایش خانگی که دوران تولید بسیار جنجالی را سپری کرده است این سریال جذاب محصول سال 1399 می باشد که به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی و فیلم نامه نویسی حامد عنقا ساخته شده است.

گرفتن مجوز پخش برای سریالی با چنین عنوانی مسلما سخت خواهد بود احتمالا از نام آن متوجه خواهید شد که داستان سیر چه اتفاقاتی را به نمایش خواهد گذاشت و قرار است چه پیامد هایی را در جامعه کنونی ایران پوشش دهد , از دلایل قوت این مجموعه میتوان به حضور ستارگان نو ظهور و قدیمی تر در کناره هم اشاره کرد که زوج بسیار بی نظیری را به وجود آورده اند.

این روز ها که کم کم به پایان آثار در حال پخش نمایش خانگی نزدیک می شویم احتمالا علاقه مندان به سریال های این رسانه منتظر پخش جدید ترین عناوین می باشند علاه بر این سریال پخش ( دانلود سریال موچین ) نیز برای نمایش خانگی به تازگی تایید شده است و پیش نمایشی نیز از آن منتشر شده است که استقبال بسیاری گرمی از آن شد و حسابی نیامده سر و صدا به پا کرد.

دانلود سریال آقازاده با لینک مستقیم

دانلود سریال آقازاده با لینک مستقیم

داستان سریال حول محور زندگی دو جوان می باشد که به یک دیگر علاقه مند هستند اما هر یک از قشر های مختلف جامعه می باشند اما از آنجا که عشق بین آن ها قوی می باشد نمیخواهند هیچ چیز جلودارشان شود و همین سماجت موجب رخ دادن اتفاقاتی می باشد که بر زندگی اطرافیانشان نیز تاثیراتی خواهد گذاشت.

پیش نمایش رسمی

گزارش خرابی لینک
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد