دانلود سریال ایلدا
شب
روز

ایلدا

از 2 رای
قسمت 25 اضافه شد
زبان : فارسی
کارگردان : راما قویدل
سال ساخت : 1399
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

ایلدا , داستان سریال درباره مقاومت همه جانبه مردم عشایر مرزنشین در برار متجاوزان می باشد ابتدای کار آن ها بیشتر درگیری داخلی دارند اما...

بخش دانلود
10 دانلود سریال ایلدا ( قسمت 01 تا 10 )
10 دانلود سریال ایلدا ( قسمت 11 تا 20 )
5 دانلود سریال ایلدا ( قسمت 21 تا 30 )
تریلر و گالری تصاویر
دانلود سریال ایلدا
نقد و توضیحات بیشتر درباره اثر
نمایش توضیحات

دانلود سریال ایلدا با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک دانلود قسمت 25 ( اخر ) سریال ایلدا افزوده شد

آخرین اخبار مربوط افزوده شد

اخبار ساخت و تولید سریال :

کاری جذاب و بسیار متفاوت که محصول سال 1399 در گروه تولید شبکه یک سیما می باشد این سریال به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی ساخته شده است این مجموعه به طور کلی دوران تولید بسیار سختی را سپری کرده است و بخشی از فیلم برداری آن نیز در دوران بسیار سخت قرنطینه انجام شده است.

با وجود شروعی بسیار خوب برای این مجموعه اما ظاهرا طبق شنیده ها بیننده ها روند آن را در ادامه نزولی دانسته اند و انتقاد ها کم کم نسبت به سریال زیاد شده است اگرچه برخی عوامل و بازیگران در شبکه های اجتماعی خود عنوان کرده اند که سریال در ادامه مطمئنن میتواند نظرات مثبت مردم را در بر داشته باشد.

اما در این بین برخی ضعف های سریال را همان شیوع ویروس را دانسته اند و عنوان کرده اند به علت محدودیت ها مجبور شده اند بسیاری از سکانس ها را سریع تمام کنند و جزعیات به خوبی مشخص نشود اگرچه بازهم میتوان گفت که انی مجموعه توانسته در ژانر خود به خوبی خودش را نشان دهد و احتمالا در پایان حتی به بیننده های آن افزوده خواهد شد.

دانلود سریال ایلدا با لینک مستقیم

دانلود سریال ایلدا با لینک مستقیم

داستان این مجموعه دربار حماسه و مقاومت همه جانبه عشایر مرزنشین در مقابل تجاوز ها می باشد این منطقه ابتدا درگیری های داخلی و مشکلات متفاوت کشت و کار مردم را بایک دیگر درگیری می کند و اکثر به فکر سود شخصی خود می باشند و برایشان سایر چیز ها اهمیت ندارد اما اتفاقات مختلفی رخ می دهد که موجب می شود کم کم حتی دشمنان با هم متحد شوند تا جلوی تجاوزها را بگیرند و مشکلات یک دیگر را برطرف کنند و هوای هم را نیز داشته باشند.

نظرات و نقدها 0
دانلود فیلم با لینک مستقیم – هیوا مووی
شب
روز