ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
خانه دانلود سریال دانلود سریال موچین
خلاصه داستان : موچین : جدید عنوان کمدی پرستاره که قرار است بزودی پخش شود در داستان فیلم آمده است : همه چیز تکراری است همه کس تکراری اند اما آن کسی میخواهی ببینی را نمیتوانی..
بخش دانلود گزارش خرابی لینک
دانلود سریال موچین 480p قیمت: 5100 تومان
دانلود سریال موچین 720p قیمت: 5200 تومان
دانلود سریال موچین 1080p قیمت: 5500 تومان
دانلود سریال موچین 1080p HQ قیمت: 6000 تومان
دانلود سریال موچین Bluray قیمت: 7000 تومان

دانلود سریال موچین با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک دانلود قسمت اول 1 سریال موچین به بعد از پخش اضافه خواهد شد

پیش نمایش رسمی اضافه شد

اخبار ساخت و تولید سریال :

“موچین” سریالی کمدی – اجتماعی محصول ایران به کارگردانی حسین تبریزی است که پخش آن از بهمن 1398 شروع می شود. فصل اول این سریال شامل 13 قسمت 45 دقیقه ای است.کارگردان این سریال، حسین تبریزی، از سال 1374 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرده و کارگردانی فیلم ها و مجموعه های زیادی را برعهده داشته از جمله: بر بلندای شفق، جاده در دست تعمیر، هفت سین، کاشی ۳۱۳، ردپایی در بزرگراه، تا رهایی، کوچه هفتم، رخنه، پلاک، پولکی ، بوی بارون، افسونگر، کیفر ، فرشته نزدیک است، همسرائی و …همچنین در دو فیلم لبنان عشق من و سحرگاه پیروزی نیز به عنوان بازیگر فعالیت داشته.

اما بهتر است بپردازیم به تنها خلاصه منتشر شده از این ساخته جدید که این گونه روایت شده است “تجربه یکی زندگی تکراری و دیدن آدم های تکراری آن هم در حالی که کسی را میخواهد ببیند را نمیتواند ببیند…” از این متن هم میش ود به اجتماعی بودن سریال پی برد و همچنین میتوان حدس زد که این اثر در قالب نوعی طنز به تصویر کشانده می شود.

دانلود سریال موچین

دانلود سریال موچین

در این عنوان پرستاره بازیگرانی زیادی ایفای نقش کرده اند ، این روز ها تعداد سریال های شبکه نمایش خانگی رو به افزایش است و از نظر شخصی بنده این مورد باعث افت شدید فروش این اثار می شود و تولیدات نیز از همین رو ضرر های بسیاری میکنند و تولید آنها ناقص میماند و در نهایت مردم از شبکه خانگی زده می شوند از آثار دیگه شبکه نمایش خانگی که قرار است بزودی منتشر شود (دانلود سریال قورباغه ) اشاره کرد

 

دانلود سریال موچین – قسمت اول 1

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

قسمت 01 :کیفیت 480p | کیفیت 720p | کیفیت 1080p | کیفیت Bluray

لینک های دانلود قسمت 2 بعد از پخش اضافه می شود

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

در حال بارگذاری...

گزارش خرابی لینک
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد