آرزوی زیبا

فیلم آرزوی زیبا به کارگردانی علی قوی تن می باشد که هنوز اطلاتی از این فیلم را منتشر ننموده اند. در صورت انتشار هر گونه اخبار جدید از این فیلم در همین صفحه می توانید پیگیر باشید و به محض اکران نیز لینک دانلود را در سایت قرار خواهیم داد

دانلود فیلم آرزوی زیبا با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم ایرانی آرزوی زیبا،  رایگان و کیفیت عالی

لینک دانلود پس از اکران اضافه خواهد شد

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

فیلم آرزوی زیبا به تهیه کنندگی ، کارگردانی و نویسندگی آقای علی قوی تن توانست مجوز ساخت خود را بگیرد. آقای علی قوی تن هنوز در مورد فیلم جدیدش داستان، بازیگران و … مصاحبه و صحبتی ننموده است. ما پیگیر برنامه های ایشان درباره فیلم آرزوی زیبا خواهیم بود تا در صورت پخش اطلاعات، آن را در سایت قرار دهیم.

دانلود رایگان فیلم آرزوی زیبا با کیفیت عالی

دانلود رایگان فیلم آرزوی زیبا با کیفیت عالی

آقای علی قوی تن در حوزه های تهیه کنندگی ، تدوینگر ،طراح لباس و صحنه فعالیت داشته و اثاری از خود بر جای نهاده اند. از جمله این آثار می توان فیلم های پرواز بادبادک ها ، آفتاب مهتاب زمین ، رویای سهراب ، آسمان آبی مادرم ، عشق من شهر من را نام برد. فیلم های آقای قوی تن در فستیوال های بین المللی چون جیفونی ایتالیا ، گدنیا لهستان ، کیکیفه آلمان و … حضور پیدا کرده است. از این رو انتظار می رو بنا به کار های قوی و جذاب قبلی و تجربه ای که در این کارها پیدا کرده اند این اثر نیز قابل درخشش و دیدنی باشد. اگر در انتظار هر گونه خبری از این اثر هستید سایت هیوا مووی را دنبال نمایید.

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده، نویسنده و کارگردان : علی قوی تن

بازیگران: هنوز مشخص نمی باشند

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *