آژیر بی صدا

فیلم آژیر بی صدا دومین اثر کارگردانی از رضا مقصودی است که با اولین فیلم خود توانسته بود سیمرغ بلورین سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را دریافت کند. هنوز خلاصه ای از این فیلم منتشر نشده است.

دانلود فیلم آژیر بی صدا با کیفیت عالی و پخش آنلاین

دانلود فیلم ایرانی ” آژیر بی صدا ” با حجم کم و رایگان

لینک دانلود فیلم بعد از اکران اضافه می شود

 

توضیحاتی درباه این فیلم سینمایی:

فیلم آژیر بی صدا به کارگردانی و نویسندگی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی مجوز ساخت خود را از شورا دریافت نمود. آقای مقصودی گفت انتشار هر خبری از سوی تهیه کننده خواهد بود ولی تلاشمان این است که فیلم را به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برسانیم. ایشان فرمودند: در فیلمسازی غریزی عمل می کنم و کاری که دلم بگوید را انجام می‌دهم این روش را برای فیلم جدید خود هم ادامه خواهیم داد تا خارج از تواناییم چیزی را ارائه نداده باشم. ایشان در مورد داستان این فیلم و یا انتخاب بازیگران این آن هیچ صحبتی به میان نیاورد.

دانلود رایگان فیلم آژیر بی صدا

دانلود رایگان فیلم آژیر بی صدا

رضا مقصودی که دومین تجربه کارگردانی خود را در سینما می گذراند، در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر فیلم خجالت نکش را کارگردانی و ارائه نموده بود و پیش از آن در فیلمنامه نویسی فعالیت بیشتری داشت. وی اولین فیلم نامه خود با نام لیلی با من است را سال ۷۴ نوشته بود. پس از آن فیلمنامه های دیگری مثل شیدا، زخم زیتون، همیشه پای یک زن درمیان است، من سالوادور نیستم و خجالت نکش را قلم زد. اولین تجربه کارگردانی رضا مقصودی یعنی فیلم‌خجالت‌نکش در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را دریافت کرد و پیش از این جایزه فیلمنامه برای فیلم لیلی با من است در چهاردهمین دوره فیلم فجر و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه برای فیلم کوچه و موزه در سیزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر را دریافت نموده بود.

عوامل این فیلم:

تهیه کننده: سید امیر پروین حسینی

کارگردان و نویسنده: رضا مقصودی

بازیگران این فیلم هنوز مشخص نشده اند.

به محض دریافت هرگونه خبر از این فیلم می توانید آن را در همین صفحه مشاهده نمایید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *