الماس

فیلم الماس، به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد در مرحله پیش تولید و تکمیل منابع مالی جهت ساخت می باشد. در صورت انتشار هر گونه اخبار جدید از این فیلم در همین صفه آن را قرار خواهیم داد.

دانلود فیلم الماس با  حجم کم و کیفیت عالی

دانلود فیلم ایرانی الماس،  با لینک مستقیم و رایگان

لینک دانلود پس از نمایش در صفحات نمایش خانگی افزوده خواهد شد

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

فیلم الماس به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد ، کارگردانی و نویسندگی حجت قاسم زاده اصل می باشد. این فیلم مجوز ساخت خود از شورا را دریافت نموده است.آقای حجت قاسم زاده اصل در باره این فیلم می فرمایند: نام این فیلمنامه “نیش” بود ولی بخاطر اینکه گفته شد فیلم دیگری با این نام وجود دارد ما نام “الماس” را برای آن انتخاب کردیم. ایشان همچنان بیان داشتند “الماس” یک فیلم با موضوع اجتماعی می باشد که و در حوزه ژانرهای کمتر پراخته شده است و می تواند جذاب باشد. موضوع کلی آن درباره حرص و آز می باشد که بسیاری از افراد به آن مبتلا هستند واز سوی دیگر یک موقعیت هوشمند دارد که می تواند مخاطب را جذب نماید. به نظر ایشان این فیلمنامه بسییار جالب و تماشایی است و قصد داشتند پس از پیش تولید فیلمبرداری آن را در تهران آغاز نمایند.

دانلود رایگان فیلم الماس

دانلود رایگان فیلم الماس

ایشان درباره آقای سیفی آزاد نیز گفتند: من در زمان مدیریت ایشان چند تله فیلم ساختم. تله فیلم هایی که اگر پشت گرمی و حمایت ایشان نبود هیچ وقت ساخته نمی شد. دوستی ما بعد از آن رقم خورد و اکنون امید است این همکاری مورد قبول عام واقع شود. فیلم الماس بعد از تکمبل منابع مالی کار خود را شروع خواهد نمود.

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده: رحمان سیفی آزاد

کارگردان و نویسنده: حجت قاسم زاده اصل

بازیگران این فیلم هنوز مشخص نمی باشد.

در صورت معین شدن و اعلام بازیگران یا هر خبر دیگری از فیلم در همین صفحه از سایت هیوا مووی پیگیر آن باشید.

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *