اژدر

اژدر : داستان این بیانگر داستان زندگی یک مرد فقیر است که ناگهان از فرش به عرش می رسد و تبدیل به مردی قوی و باانگیزه میشود....

دانلود فیلم ایرانی اژدر با لینک مستقیم

دانلود فیلم اژدر با کیفیت عالی

لینک دانلود نسخه قانونی و با کیفیت فیلم قرار گرفت

توضیحات تکمیلی فیلم: 

یک عنوان کمدی دیگر به اکران سینما ها در آمد این سینمایی به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا سبحانی در سال 1397 شروع به ساخت کرد و در نهایت در همان سال تدوین پایانی خودش را راهی جشنواره ها کرد تا در نتیجه در اواخر سال 1398 به اکران در بیاید.

این فیلم تاکنون در لیست فروش در حال اکران ها توانسته امار قابل قبولی را از خود به جای بگذارد با این که تنها دو سه هفته از اکران آن می گذرد. انتظار می رود که در ادامه هم بتواند استقبال بیشتری را به دنبال داشته باشد و در نتیجه قدم اول را در سینما ایران محکم تر بردارد حال باید دید که پس از اکران در دوران پخش قانونی نیز میتواند آمار فروش خوبی داشته باشد یا نه اگر چه پیش بینی می شود با توجه به داستان و حضور ستارگان جذاب سینما استقبال ها از این فیلم متفاوت چند برابر شود و احتمالا بازدهی مناسبی را برای سازندگانش داشته باشد.

دانلود فیلم اژدر با لینک مستقیم

دانلود فیلم اژدر با لینک مستقیم

اما اگر بخواهیم نگاهی بیندازیم به این فیلم پر بازیگر سینما . نام های محبوب زیادی نیز میتوان پیدا کرد که مخاطبین زیادی جذب آن کرده است . هنرمندانی نظیر بهاره رهنما، میرطاهر مظلومی، علی انصاریان، نعیمه نظام‌دوست، شهره لرستانی، شادروان لوون هفتوان، نادر سلیمانی، نصرالله رادش و محمد شیری به عنوان شخصیت های اصلی و فرعی ایفای نقش کرده اند.

آپدیت : پس از مدت ها انتظار بالاخره فیلم کمدی و جذاب اژدی توسط نمایش خانگی منتشر شد و هم اکنون از رسانه هیوا مووی با ترافیک نیم بها و لینک مستقیم قابل دریافت می باشد پیش نمیش رسمی فیلم افزوده شده است و میتوانید آن را به صورت آنلاین تماشا کنید .

************

دانلود فیلم ایرانی جدید اژدر با لینک مسقتیم و کیفیت بالا

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 1080p HQ

دانلود با کیفیت Bluray

******

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *