برمودا

برمودا فیلم اجتماعی در قالب سیاست که درباره یک مدیر دولتی سابقه دار است که پس از به وجود امدن حوادث مختلف به ثروتی زیاد می رسد و چندسال بعد به خاطر این قضایا مشکلات روحی روانی پیدا می کند و با خود درگیر می شود...

دانلود فیلم برمودا با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود فیلم ایرانی برمودا بعد از پخش در شبکه خانگی اضافه می شوند

اخبار جدید فیلم اضافه شد

اسامی بازیگران افزوده شد

اخبار ساخت فیلم :

برمودا یک فیلم اجتماعی جدید که به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح در سال 1396 تولید شده است و سرنجام دوسال بعد در 1398 به اکران عمومی در آمد و اکنون بزودی به پخش رسانه ای در می آید.

رهبر قنبری کارگردانی با تجربه در زمینه ساخته فیلم های کوتاه و مستند فعالیت حرفه ای خودرا از سال 1366 با فعالیت در زمینه ساخت فیلم کوتاه آغاز کرد وی به عنوان مدرس در انجمن سینمای جوانان و نگارش فیلمنامه نیز فعالیت میکرد او در سال 1380 با کارگردانی فیلم پرنده باز کوچک به جمبع فیلم سازان حرفه ای ایران پیوست و حال جدید ترین اثر وی به نام برمودا مراحل ساخت و اکران را گزرانده است و به زودی به پخش رسانه ای می رسد.

دانلود رایگان فیلم برمودا با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم برمودا با لینک مستقیم

چرا باید این سینمایی را یک اثر موفق بدانیم؟!

برمودا مشکلات سیاسی و اجتماعی مردم را در قالب یک فیلم ساده نشان می دهد و پیام خود را به طور کاملا واضح به مخاطبین می رساند حتی کافی است فقط خلاصه این فیلم را بخوانید تا متوجه شوید مضمون کامل آن چیست و چه هدفی دارد این سینمایی در اکران خود استقبال قابل قبولی را از خود داشت و توانست مسیر موفقیت را همانند سایر فیلم های سنمایی دوره اش طی کند.

در این سینمایی بازیگرانی همچون شهرزاد کمال زاده,رضا مولایی, شیرین ولی پور, سارا بهارلو, علیرضا پاکزاد, ابوالفضل خوشبخت و … ایفای نقش کرده اند و برخی از آن ها از معدود تجاربه حرفه ای خودرا سپری کرده اند.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *