به عقب برنمی گردیم

فیلم به عقب برنمی گردیم به کارگردانی پویا نبی، یک فیلم کمدی است، اما متفاوت از سایر کمدی ها که برای خنداندن مردم از هر روشی استفاده می کنند و می خواهند آنها را به زور بخندانند. این فیلم یک کمدی بر مبنای موقعیت است...

دانلود فیلم به عقب برنمی گردیم با کیفیت عالی

دانلود فیلم ایرانی به عقب برنمی گردیم با لینک مستقیم

لینک دانلود بعد از اکران اضافه می شود

 

توضیحاتی درباره این فیلم:

فیلم به عقب برنمی گردیم را پویا نبی کارگردانی می کند. او پیش از این در سال 1396 فیلم خواب گردها را تهیه و کارگردانی نموده بود. فیلمبرداری به عقب برنمی گردیم در شهریور 1398 به تهیه کنندگی بهمن کامیار آغاز شده است. فیلمنامه آن به صورت مشترک توسط آریان گل صورت و پویا نبی نوشته شده است.

دانلود فیلم ایرانی به عقب برنمی گردیم

دانلود فیلم ایرانی به عقب برنمی گردیم

آقای پویا نبی درباره اسن فیلم گفت: به عقب برنمی گردیم یک فیلم کمدی است، اما متفاوت از کمدی های امروزی که می خواهند مخاطبان خود را به زور بخندانند. این فیلم یک کمدی شریف بر مبنای موقعیت است. ما از شوخی های کلامی و جنسی در این فیلم می پرهیزیم به همین علت برای عموم قابل مشاهده است و مخصوص رده سنی خاصی نمی باشد.

درباره انتخاب بازیگران کفت: سعی بر این است که از بازیگرانی در این فیلم استفاده شود که مردم از آنها خاطرات خوبی داشته و در کارهای کمدی یا ژانرهای دیگر به نیکی شناخته شده باشند.

او در پایان سخنان خود برای آبرومندانه و موثر بودن این اثر و جلب رضایت مخاطبان اظهار امیدواری کرد.

 

عوامل این فیلم:

کارگردان: پویا نبی

تهیه کننده: بهمن کامیار

نویسنده: پویا نبی، آریا گل صورت

بازیگران: هنوز اعلام نشده اند

در صورت اعلام بازیگران این اثر، یا انتشار هر گونه خبر در رابطه با این فیلم، می توانید در همین صفحه از هیوا مووی پیگیر آن باشید.

 

 

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *