خارج از دستور

خارج از دستور اسم آخرین فیلم ساخته آقای علیزاده می باشد که قرار است در سال 1399 به اکران عمومی در آید و لینک های دانلود فیلم نیزر بعد از پخش بازار نمایش اضافه می شود

دانلود فیلم ایرانی خارج از دستور با کیفیت عالی و حجم کم

دانلود فیلم خارج از دستور با لینک مستقیم و رایگان

لینک دانلود فیلم بعد از اکران اضافه می شود

 

توضیحاتی درباه این فیلم سینمایی:

فیلم خارج از دستور فیلم اجتماعی از از به تهیه کنندگی و کارگردانی پدرام علیزاده می باشد. این فیلم پر از بازیگران معروف و مطرح سینمای امروز کشورمان می باشد. فیلمنامه آن به وسیله مهیار حمیدیان، صادق گلچین عارفی و محمد شهابی به رشته تحریر درآمده است. این فیلم در مرحله پیش تولید است در چند شهر ایران فیلمبرداری آن صورت خواهد پذیرفت. علیزاده گفت: برای این فیلم از بازیگران تئاتر نیز برای ایفای نقش های مختلف بهره خواهیم برد و تلاشمان این است که فیلم خارج از دستور را برای سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده  و ارائه نماییم. موضوع فیلمنامه آن هنوز در دسترس نمی باشد و اسامی بازیگران این فیلم نیز منتشر نشده است.

دانلود فیلم ایرانی خارج از دستور

دانلود فیلم ایرانی خارج از دستور

پدرام علیزاده پیش از این فیلم های “آخرین سرقت” و “خشک سالی و دروغ” را کارگردانی نموده بود و این سومین فیلمی است که به کارگردانی ایشان تولید و اکران خواهد شد. فیلم خشکسالی و دروغ نیز فیلمی پر بازیگر بود که منتخب ۱۱ جشنواره جهانی شد و از پرفروش ترین فیلم های اجتماعی سال ۹۵ به حساب می آید.

عوامل این فیلم:

تهیه کننده و کارگردان: پدرام علیزاده

نویسنده: مهیار حمیدیان صادق، گلچین عارفی، محمد شهابی

بازیگران این فیلم هنوز به صورت علنی اعلام نشده اند

به محض انتشار هر گونه خبر جدید از این فیلم آن را به همین صفحه اضاف خوهیم نمود.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *