دانلود فیلم خداحافظ رفیق
شب
روز

دانلود فیلم خداحافظ رفیق

از 1 رای
لینک دانلود قرار داده شده
زبان : فارسی
سال ساخت : 1382
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

فیلم خداحافظ رفیق در سه داستان زیبا و دیدنی خداحافظی و عشق شهدا به شهادت را به تصویر می کشد...

بخش دانلود
1 دانلود فیلم خداحافظ رفیق
رایگان 480p
نقد و توضیحات بیشتر درباره اثر
نمایش توضیحات

دانلود فیلم خداحافظ رفیق با کیفیت عالی

دانلود فیلم ایرانی ” خداحافظ رفیق ” با لینک مستقیم، بدون سانسور و رایگان

لینک دانلود فیلم اضافه شد

 

اخبار این فیلم سینمایی:

فیلم خداحاحافظ رفیق، فیلمی است که در سه داستان متفاوت عشق شهدا به شهادت و خداحافظی و به ملکوت رفتن آنها رارا قالبی بسیار زیبا به نمایش می گذارد.

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق

داستان آن به قلم بهزاد بهزادپور به نگارش درآمده و خود ایشان نیز خداحافظ رفیق را کارگردانی می کند. سیدسعید سیدزاده نیز در تهیه کنندگی این اثر آقای بهزادپور را همراهی می کند. بازیگرانی همچون کاوه خداشناس، کاوه مهدوی، ، فرهاد نعمت‌زاده، بابک اسلامی، جلال خباز در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

داستان خداحافظ رفیق:

داستان اول ( خداحافظ رفیق): مسلم که همسرش او را ترک کرده به بهشت زهرا می رود و با دوستان شهیدش ملاقات می کند. مسلم با دوستان شهیدش با موتور در کوچه خیابانهای شهر می گردند و سایر دوستان از جمله اصغر که قعطع نخاع شده و در بیمارستان به سر می برد ملاقات می کنند و از او می خواهند که دنیا را ترک کرده و با آنها برود. اصغر هم همراه آنها رهسپار بهشت زهرا می شود. هنگام خداحافظی مسلم با گریه و زاری می خواهد که او را نیز هماه خود ببرند…

دانلود فیلم خداحافظ رفیق داستان اول

دانلود فیلم خداحافظ رفیق داستان سوم

داستان دوم ( یک لحظه رنگین کمان) : دو نوجوان وارد کادر فیلمبرداری یک گروه فیلمبرداری می شوند که در حال ظبط صحنه هایی از دفاع مقدس هستند. این دو نوجوان می خواهند که خاطرات آنها نیز شنیده شود. این پیشنهاد پذیرفته می شود ولی پس از بازبینی فیلم آن دو جوان را در فیلم نمیبینند و پس از جستجو فقط پلاک های آنها را می یابند و متوجه می شوند که آنها از شهدا هستند…

داستان سوم ( گل شیشه ای): دختری خردسال که خانه آنها نزدیک ایستگاه راه آهن است با دسته گلی به استقبال رزمندگان می رود و انتظار آمدن پدرش را می کشد. غافل از اینکه پدرش شهید شده. روزی یکی از رزمندگان می گوید هر کس این دسته گل را از دخترک بگیرد به شهادت خواهد رسید. بار دیگر که می خواهد دسته گل را به رزمنده ای پسپارد پدر شهیدش را می بیند و دسته گل را به او باز می گرداند….

دانلود فیلم خداحافظ رفیق داستان سوم

دانلود فیلم خداحافظ رفیق داستان سوم

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده: سیدسعید سیدزاده

نویسنده و کارگردان: بهزاد بهزادپور

بازیگران:کاوه خداشناس، فرهاد نعمت‌زاده، کاوه مهدوی، بابک اسلامی، جلال خباز

نظرات و نقدها 0
دانلود فیلم با لینک مستقیم – هیوا مووی
شب
روز