خورشید همچنان می درخشد

فیلم خورشید همچنان می درخشد، فیلمی به کارگردانی ابراهیم شیبانی می باشد که هنوز داستان آن منتشر نشده است ولی به محض دریافت هر ونه اخبار یا خلاصه ای از این فیلم در همین صفح آن را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

دانلود فیلم ایرانی خورشید همچنان می درخشد با لینک مستقیم

دانلود فیلم خورشید همچنان می درخشد رایگان و با کیفیت بالا

لینک دانلود پس از نمایش بر روی  صفحات خانگی اضافه خواهد شد

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

فیلم خورشید همچنان می درخشد که به شورای صدور پروانه ساخت ارائه داده شده بود مجوز ساخت خود را دریافت نمود. این فبلم با تهیه کنندگی حسن کلامی و کارگردانی ابراهیم شیبانی و با نویسندگی ساناز بیات برای اخذ مجوز به شورا رفت و توانست تاییده ساخت خود را بگیرد. روایت این فیلم در دسترس عموم قرار نگرفته است. در صورت پخش داستان ، آن را برای مطالعه و اطلاعات شما بزرگواران در همین سایت قرار خواهیم داد. جهت اطلا از این فیلم و دیگر فیلم های جدید با ما در ارتباط باشید و به سایت هیوا مووی سر بزنید.

دانلود فیلم ایرانی خورشید همچنان می درخشد

دانلود فیلم ایرانی خورشید همچنان می درخشد

از سوابق مشترک که آقایان حسن کلامی و ابراهیم شیبانی با هم داشته اند می توان به فیلم هیچ کجا، هیچ کس اشاره نمود. این دو بزرگوار کارهای جداگانه زیاده داشته اند که از آثار آقای حسن کلامی دانلود فیلم آبادان یازده 60 ، ماهی ها عاشق می شوند ، کودک و فرشته مشهود است و از کارهای آقای ابراهیم شیبانی که کارگردان و بازیگر خوب کشورمان می باشد فیلم های نجوا و پازل به چشم می خورد. آقای ابراهیم شیبانی در فیلم های زیر پوست شهر و داستان های جزیره نیز بازیگری نموده اند.

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده: حسن کلامی

کارگردان: ابراهیم شیبانی

نویسنده: ساناز بیات

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *