زن مرد و بچه

فیلم زن ، مرد و بچه در دست تولید می باشد و هنوز داستان آن مشخص نمی باشد ولی احتمال بر این است که اگر روال معمولی پیش برود تا پایان سال 1399 ساخت آن به اتمام برسد و به نمایش در بیاید.

دانلود فیلم زن مرد و بچه با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود رایگان فیلم ایرانی زن مرد و بچه بصورت کامل و با کیفیت عالی hd

لینک دانلود پس از اکران اضافه خواهد شد

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

فیلم زن ، مرد و بچه به تهیه کنندگی احسان رسول اف و کارگردانی و نویسندگی درنا حاجیها مجوز خود را از شورای صدور پروانه ساخت گرفت. احتمال می رود ساخت این فیلم به زودی شروع شود و تا پایان سال 1399 ادامه یابد و انتظار می رود اواخر این سال روی صفحات نمایش خانگی قابل تماشا باشد. در مورد بازیگران ، داستان و محتوای فیلم هنوز نمی توان نظری داد زیرا هنوز چیزی در این رابطه ها منتشر نشده است.

دانلود رایگان فیلم زن، مرد و بچه

دانلود رایگان فیلم زن، مرد و بچه

در مورد آثار تهیه کننده فیلم زن ، مرد و بچه یعنی احسان رسول اف می توان از فیلم های بمب یک عاشقانه ، فیلم سینمایی ناپدید و انیمیشن آخرین داستان یاد کرد. خانم درنا حاجیها یک کار اولی می باشد.

برای پیگیری فیلم هایی که جدید مجوز دریافت می کنند و دانلود بهترین فیلمها با کیفیت عالی به هیوا مووی سر بزنید تا به محض انتشار هر گونه خبری در مورد فیلم ها از آن اطلاع پیدا کنید. درباره فیلم زن ، مرد و بچه نیز به محض انتشار هر گونه خبر آن را به همین صفحه اضافه خواهیم نمود.

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده : احسان رسول اف

نویسنده و کارگردان : درنا حاجیها

بازیگران: هنوز مشخص نمی باشد

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *