دانلود فیلم سرکوب
شب
روز

دانلود فیلم سرکوب

از 1 رای
لینک دانلود اضافه شد.
زبان : فارسی
کارگردان : رضا گوران
سال ساخت : 1398
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

سرکوب : داستان فیلم حول محور اتفاقا گوناگونی است که تنها در یک روز برای یک خانواده می افتد و تاثیر زیادی در تحول آن ها می گذارد .بزرگ خانواده یعنی پدرشان دشمن سرسخت اعضا است چرا که مادر آن ها تحت معالجه پزشک است و آلزایمر دارد ....

نقد و توضیحات بیشتر درباره اثر
نمایش توضیحات

دانلود فیلم ایرانی سرکوب با لینک مستقیم

دانلود فیلم سرکوب با کیفیت عالی

توضیحاتی درباره فیلم: 

جدید ترین عنوان سینمایی که پس از اکران نسبتا موفق خود در سینما حال از شبکه نمایش خانگی پیش فروشش آغاز شده است . این فیلم سینمایی به کارگردانی رضا گوران و تهیه کنندگی حبیب اسماعیلی در سال 1397 ساختش به پایان رسیده است و با اکرانش در سال جاری به بسیاری از مخاطبین معرفی شد .

رضا گوران که کارگردان این فیلم است فیلمنامه ان را نیز خودش نوشته است . این عنوان سینمایی اولین کاره حرفه گوران به عنوان کارگردان و نویسنده محسوب می شود و بعد گرفتن نتیجه قابل قبول در زمان اکران خود حال باید سایر مخاطبین سینما چگونه از آن استقبال میکنند .

دانلود فیلم سرکوب با لینک مستقیم

دانلود فیلم سرکوب با لینک مستقیم

رضا گوران همچنین توضیحات بیشتری در رابطه با اولین ساخته اش داده است وی عنوان کرده که زنان همیشه در مشکلات و سختی های زندگی آسیبی بیشتری می بینند و در این سینمایی به وضوح میتوان دید که سرکشی مرد خانواده چطور بر زندگی دخترانش تاثیر می گذارد . مسلما وی با این فیلم پیامی را میخواست به مخاطبین برساند.در این سینمایی بازیگرانی نظیر باران کوثری, سارا بهرامی, پردیس احمدیه  و الهام کردا به عنوان بازیگران اصلی ایفای نقش کرده اند.

عوامل ساخت و تولید فیلم:

  • کارگردان: رضا گوران
  • تهیه کننده : حبیب اسماعیلی
  • نویسنده: رضا گوران
  • موسیقی : آرش گوران
  • مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی
  • تدوین : بهرام دهقانی
  • توزیع کننده: رسانه فیلمسازان

 

نظرات و نقدها 0
دانلود فیلم با لینک مستقیم – هیوا مووی
شب
روز