دانلود فیلم فروپاشی

دانلود فیلم فروپاشی

از 1 رای
در حال تولید می باشد
زبان : فارسی
سال ساخت : 1399
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

فروپاشی یک داستان جنایی می باشد که اکثر فیلم در محوطه یک تیمارستان سپری می شود. ولی فعلا اطلاعات بیشتری از داستان در دسترس نمی باشد.

بخش دانلود
0 لینک های دانلود بلافاصله بعد از انتشار اضافه خواهند شد
نقد و توضیحات بیشتر درباره اثر
نمایش توضیحات

دانلود فیلم فروپاشی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی فروپاشی با کیفیت عالی و حجم کم

لینک دانلود این فیلم پس از اکران در سایت قرار داده می شود

 

توضیحاتی درباره فیلم سینمایی :

فیلم فروپاشی به تهیه کنندگی آقای محسن محسنی نسب و کارگردانی آقای محمد عبدی زاده مجوز خود را گرفته و در حال انتخاب بازیگر می باشد. محسن محسنی نسب می گوید که این فیلم یک فیلم اجتماعی است و موضوع ان جنایی می باشد. اکثر سکانس های فیلم در یک تیمارستان پر می شود. به خاطر اینکه قسمتی از این فیلم باید در هوای سرد و برفی گرفته شود آقای محسنی نسب زمان شروع فیلمبرداری را زمستان اعلام نمودند.

این تهیه کننده نیز بیان داشتند که بخشی از سرمایه این فیلم را خود به عهده دارد و بخشی دیگر را یک سرمایه گذار عرب به نام محمد امین که ساکن خوزستان می باشد بر عهده گرفته است. ضبط این فیلم در تهران و کرج صورت می پذیرد.

فروپاشی

فروپاشی

آقای محسنی نسب درباره کارگردان این فیلم نیز چنین بیاناتی داشته اند: آقای محمد عبدی زاده یک فیلم اولی است، ولی با کارگردانهای بزرگ زیادی کار کرده است. او در یک فیلم نیز دستیار خود من بوده است وعلاقه زیادی به کارگردانی و  ساخت فیلم دارد. از جهت این علاقه به ساخت فیلم و نیز داشتن سرمایه و نیز از جهت دیگر که خودم دوست داشتم به یک فیلم ساز تازه کار کمک کنم شروع به همکاری نمودیم.

ایشان اظهار داشتند که

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده: محسن محسنی نسب

کارگردان: محمد عبدی زاده

بازیگران: فعلا نامشخص

 

نظرات و نقدها 0
دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم [ کاملا رایگان ] – هیوا مووی
شب
روز