فروپاشی

فروپاشی یک داستان جنایی می باشد که اکثر فیلم در محوطه یک تیمارستان سپری می شود. ولی فعلا اطلاعات بیشتری از داستان در دسترس نمی باشد.

دانلود فیلم فروپاشی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی فروپاشی با کیفیت عالی و حجم کم

لینک دانلود این فیلم پس از اکران در سایت قرار داده می شود

 

توضیحاتی درباره فیلم سینمایی :

فیلم فروپاشی به تهیه کنندگی آقای محسن محسنی نسب و کارگردانی آقای محمد عبدی زاده مجوز خود را گرفته و در حال انتخاب بازیگر می باشد. محسن محسنی نسب می گوید که این فیلم یک فیلم اجتماعی است و موضوع ان جنایی می باشد. اکثر سکانس های فیلم در یک تیمارستان پر می شود. به خاطر اینکه قسمتی از این فیلم باید در هوای سرد و برفی گرفته شود آقای محسنی نسب زمان شروع فیلمبرداری را زمستان اعلام نمودند.

این تهیه کننده نیز بیان داشتند که بخشی از سرمایه این فیلم را خود به عهده دارد و بخشی دیگر را یک سرمایه گذار عرب به نام محمد امین که ساکن خوزستان می باشد بر عهده گرفته است. ضبط این فیلم در تهران و کرج صورت می پذیرد.

فروپاشی

فروپاشی

آقای محسنی نسب درباره کارگردان این فیلم نیز چنین بیاناتی داشته اند: آقای محمد عبدی زاده یک فیلم اولی است، ولی با کارگردانهای بزرگ زیادی کار کرده است. او در یک فیلم نیز دستیار خود من بوده است وعلاقه زیادی به کارگردانی و  ساخت فیلم دارد. از جهت این علاقه به ساخت فیلم و نیز داشتن سرمایه و نیز از جهت دیگر که خودم دوست داشتم به یک فیلم ساز تازه کار کمک کنم شروع به همکاری نمودیم.

ایشان اظهار داشتند که

 

عوامل این فیلم:

تهیه کننده: محسن محسنی نسب

کارگردان: محمد عبدی زاده

بازیگران: فعلا نامشخص

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *