قانون مورفي

قانون مورفی یک فیلم کمدی جذاب که درباره اتفاقاتی است که برای یک مامور پلیس رخ می دهد فرخ از اداره پلیس اخراج می شود و مشکلاتی زیادی برایش به وجود می آید اععم از جهیزیه دختر دمه بختش و مهریه همسری که میخواهد طلاقش دهد همزمان با این مشکلات وی دوست او که همکارش است و وضع مالی خوبی دارد دخترش را می دزدند و ....

دانلود فیلم ایرانی قانون مورفي با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود فیلم به صورت رایگان افزوده شد

اخبار جدید فیلم اضافه شد

اسامی بازیگران افزوده شد

 

اخبار ساخت فیلم قانون مورفي :

قانون مورفی یک کمدی طنز اجتماعی جذاب با داستانی متفاوت است که به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی محمد شایسته در سال 1397 ساخته شده است و از دی ماه همین سال به اکران عمومی در آمد.

رامبد جوان را همه می شناسیم فیلم ها وسریال های کمدی و طنز وی و همچنین برنامه معروف خندوانه را همه دیده ایم و مسلما آثار او مخاطبین خاص خود را داشته است و توانسته به موفقیت چشم گیری در زمینه فیلم و سریال و برنامه های تلویزیونی برسد می شود گفت او یکی از پرکارترین عوامل سینما در چندسال اخیر بوده که هر سال حداقل یک عنوان سازنده داشته است که البته مورد استقبال بسیار قرار گرفته است.

 

قانون مورفی بعد از پخش به موفقیت می رسد؟!

این فیلم در دوران اکران خود هم مورد استقبال قابل قبولی قرار گرفت و توانست انتظاراتی که مردم از فیلم های طنز دارند را بر آورده سازد بزودی پخش رسانه ای قانونی آن آغاز خواهد شد و گمانه زنی ها بر این است که فروش قابل توجه ای خواهد داشت با توجه به داستان پردازی و نحوه اجرا بازیگرانش جذابیت آن دوچندان شده است و مخاطبین را بیشتر میخکوب اتفاقات افتاده در آن می کند.

دانلود فیلم قانون مورفي

دانلود فیلم قانون مورفی با لینک مستقیم

در این فیلم کمدی بازیگرانی همچون فرشید ناصری, دانیال غفارزاده ,محمد شیری و همچنین خوده رامبد جوان که کارگردان آن است در آن به عنوان یکی از شخصیت های اصلی بازی میکند.

**********************

دانلود رایگان فیلم قانون مورفی به صورت قانونی

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *