قهرمان

فیلم قهرمان اثری تازه از اضغر فرهادی، فیلمی است که مسائل جدید دنیای مدرن می پردازد. فیلمبرداری این اثر در شیراز صورت می پذیرد و پخش بین الممللی آن توسط کمپانی ممنتو فیلمز انجام خواهد شد....

دانلود فیلم قهرمان با کیفیت عالی و حجم کم

دانلود فیلم ایرانی قهرمان بدون سانسور و رایگان

لینک دانلود بعد از اکران اضافه می شود

 

توضیحاتی درباره این فیلم:

فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی در شیراز فیلمبرداری خواهد شد.

اصغر فرهادی کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس مشهور  و خوش آوازه ای است که تا کنون آثار درخشانی را در کارنامه خود بر جای گذاشته است.

دانلود رایگان فیلم قهرمان

دانلود رایگان فیلم قهرمان

فیلم جدایی نادر از سیمین در سال2012 برنده جایزه گلدن گلوب، جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان و نیز نامزد دریافت اسکار بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی شد.

وی برای فیلم فروشنده برنده جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره فیلم کن شد و همچنین در سال 2017 برای فیلم فروشند نیز جایزه اسکار دریافت کرد.

و سایر فیلم هایش نیز قوی بوده و جوایز زیادی دریافت نموده اند. حال با این همه تجربه و کارنامه مثبت، انتظار می رود فیلم قهرمان هم مانند سایر آثاراش درخشان و دیدنی باشد.

پخش بین المللی این اثر جدید از آقای فرهادی بر عهده کمپانی فرانسوی ممنتو فیلمز می باشد. «الکساندر مورو» نایب رئیس فروش و بازاریابی این کمپانی گفت: از افتخارات ماست که یک اثر جدید از این سینماگر بزرگ را ارائه دهیم.اصغر فرهادی کارگردانی بزرگ و استاد تعلیق است و مخاطبان را جذب فیلم های خود می کند و به سینما می آورد. این فیلمنامه نیز فوق العاده است و به مسائل روز در دنیای مدرن می پردازد.

شنیده ها حاکی از آن است که آقای فرهادی قصد دارد در این فیلم از بازیگرانی استفاده کند که تا به حال با آنها کار نکرده است.

 

 

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *