ماساچوست

فیلم ماساچوست. داستان دختری با پدر آمریکایی و مادر ایرانی است که برای اولین بار از ماچوست برای پیدا کردن افرادی که از کلاهبرداری کرده ان به ایران می آید....

دانلود فیلم ماساچوست با پخش آنلاین

دانلود فیلم ایرانی ” ماساچوست ” با لینک مستقیم، کیفیت عالی و رایگان

لینک دانلود فیلم پس از اکران می شود

 

اخبار این فیلم سینمایی:

ماساچوست فیلمی است به تهیه کنندگی حمید اعتباریان، کارگردانی محمدحسین لطیفی و نویسندگی پیمان عباسی. محمد حسین عباسی اعلام نموده بدلیل اینکه بازیگران مد نظر ما مشغول به کار هستند ساخت فیلم را به تعویق انداخته ایم.

حمید اعتباریان گفت پیش تولید فیلم آغاز شده و تولید آن هم به زودی شروع خواهد شد. این اثر سه بازیگر اصلی دارد (2 مرد و یک زن) که مردان ان از بازیگران مطرح سینما و بازیگر زن آن یک چهره جدید خواهد بود. وی افزود: بدلیل مشغله کاری این بازیگران هنوز موفق به اخذ قرارداد نشده ایم ولی به زودی آنها به پای قرارداد خواهند آمد و ساخت فیلم را رقم خواهیم زد.

دانلود فیلم ایرانی ماساچوست

دانلود فیلم ایرانی ماساچوست

آقای اعتباریان گفت : ما با سایر بازیگران به توافق رسیده ایم و به محض توافق با بازیگران اصلی و اخذ قرارداد با آنها تولید را آغاز می کنیم. وی اضافه کرد: ماساچوست یک فیلم طنز است ولی کمدی نیست و با سبک فیلم قبلی من یعنی “سن پطرزبوک” ساخته خواهد شد. فیلمنامه این اثر داستان خانمی است که پرش آمریکایی و مادرش ایرانی است و در ماچوست زندگی می کند. او برای اولین بار برای پیدا کردن افرادی که از او کلاهبرداری کرده اند به ایران می آید .

عوام این فیلم:

کارگردان: محمد حسین لطیفی

تهیه کننده:حمید اعتباریان

نویسنده: پیمان عباسی

بازیگران این فیلم هنوز قرارداد نهایی را امضا نکرده اند

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *