هندی ملال Malaal 2019

ملال , داستان فیلم درباره دو پسر و دختر از دو خانواده با قشر متفاوت می باشد که به یک دیگر علاقه مند می شوند اما باید دید که آیا خانواده ها میگذراند این دو به هم برسند؟!

دانلود فیلم هندی ملال با دوبله فارسی

دانلود فیلم Malaal 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم و سه کیفیت علی

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

عاشقانه ای جذاب در قالب درام و اکشن هیجان انگیز محصول سال 2019 هند که به کارگردانی Mangesh Hadawale و تهیه کنندگی Sanjay Leela Bhansali ساخته شده است این سینمایی را به عنوان یک فیلم میان رده میتواند در نظر گرفت و برای سرگرمی و گذراندن وقت میتواند انتخاب مناسبی باشد چرا که دارایی داستانی مشابه است که شاید در خیلی از فیلم ها و سریال ها دیده باشید.

وقتی صحبت از سینمای هند می شود ناخود آگاه یاد عناوینی همچون فیلم معروف شعله که با این که قدیمی است اما کماکان محبوبیت ویژه ای را به خصوص در ایران دارد و همچنین یکی از دلایل آن نیز میتواند حضور برخی ستارگان بزرگ سینمای هند در این فیلم باشد که حسابی کیفیت آن را بالا برده است , معمولا آثار کمدی هند نیز در ایران محبوبیت خاصی دارند اگر به خواهیم یک ساخته کمدی محصول هند را معرفی کنیم مطلقا فیلم سینمایی همیشه شادی میتواند گزینه مناسبی باشد.

دانلود فیلم Malaal 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Malaal 2019 با دوبله فارسی

ماجرای فیلم وقتی شروع میشود که دو جوان از دو قشر متفاوت به یک دیگر علاقه مند می شوند و میخواهند با هم ازدواج کنند اما مشکلاتی زیادی بر سر راهشان است خطراتی که باید تحمل کنند و از آن ها رد شوند و همچنین راضی کردن والدین به این عمل همه و همه دست به دست هم داده اند تا این دورا از هم دور نگه دارند اما آیا تقدیر سرنوشت این دورا به هم میرساند ؟ یا آن که اتفاق دیگری خواهد افتاد…

دانلود فیلم هندی ملال 2019 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *