چهار انگشت 2

چهار انگشت 2: بعد موفقیت چشم سری اول این سینمایی کمدی حال اخباری مبنی بر ساخت سری دوم و ادامه ان بگوش میرسد و گفته میشود عوامل آن در پی اخذ مجوز برای ساخت آن هستند.

دانلود فیلم ایرانی چهار انگشت 2 با لینک مستقیم

این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد

اخبار جدید فیلم اضافه شد

 

توضیحاتی درباره فیلم

بالاخره اخباری مبنی بر ساخت سری دوم این سینمایی پر طرفدار منتشر شده است طبق آخرین گفته ها از عوامل به دنبال گرفتن مجوز برای هستند و فعلا فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد و به محضه اخذ مجوز با همان بازیگران و سایر عوامل پشت صحنه میخواند ادامه این فیلم را بسازند هرچند تاکید شده است که احتمال حضور بازیگران جذید و محبوب دیگر نیز وجود دارد.

سری اول این فیلم داستان دو دوست را به تصویر کشید که برای انجام کار و حل مشکلاتی به کامبوج سفر می کنند و در آنجا باز به مشکلات عجیب بر میخورند و سختی هایی مختلفی برایشان پیش می آید .بین المللی بودن این سینمایی از دلایل محبوبیت آن بوده است چرا که بخش از فیلم برداری آن در خارج کشور بوده است و بازیگرانی غیر ایرانی نیز در سری اول آن حضور داشته اند.

 

دانلود فیلم چهار انگشت 2 با لینک مستقیم

دانلود فیلم چهار انگشت 2 با لینک مستقیم

گمانه زنی ها از آن است که فیلنامه سری دوم را هم خود حامد محمدی نویسنده و کارگردان سری اول بر عهده خواهد گرفت هرچند وی ابراز کرده است که نیاز به یک همراه کننده دارد تا بتواند داستان پردازی و فیلنامه را در بخش دوم جذاب تر کند.

 

عوامل ساخت فیلم:

  • نویسنده و کارگردان: حامد محمدی
  • تهیه کننده: حمید پنداشته
  • سایر عوامل به محضه رسانه ای شدن اضافه خواهند شد.

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • امیرحسین
    0

    عالیه خدابکنه که هرچی سریع تر ساخته بشه