کارت پرواز

کارت پرواز : هنر و تجربه ! داستان این فیلم متفاوت و اجتماعی درباره یک دختر است که بی پولی و بحران مالی شدیدی روبرو است وی در نهایت مجبور به خوردن مواد مخدر و رد کردن آن از ماموران می شود...

دانلود فیلم ایرانی کارت پرواز با لینک مستقیم

لینک دانلود فیلم افزوده شد

اخبار جدید فیلم اضافه شد

 

توضیحاتی تکمیلی فیلم

فیلمی متفاوت و جنجالی از سینمای هنر و تجربه که بعد مقابله زیاد برابر وزارت ارشاد توانست 6 سال بعد ساخت مجوز اکران را بگیرد و هم اکنون در برخی سینماهای کشور اکران شده و تا کنون مخاطبین زیادی را به عنوان حمایت کننده خود می داند چرا که هم منتقدین از این فیلم رضایت نسبی داشتند هم مخاطبین سینما که بازدید قابل قبولی از آن داشتند.

در برخی از نقد های فیلم آمده است که شروع بسیار قوی ای دارد و مخاطبین به شدت میخکوب می کند اما رفته رفته که به انتها نزدیک تر می شود کمی افت می کند هرچند همان شروع طوفانی کلی به نظر مخاطبین را نسبت به آن مثبت کرده است و انتظارات را به حد زیادی بالا برده است و پیش بینی می شود بعد پایان اکران فروش خوبی را در شبکه نمایش خانگی داشته باشد.

 

دانلود فیلم کارت پرواز با لینک مستقیم

دانلود فیلم کارت پرواز با لینک مستقیم

در این سینمایی زیبا بازیگران جوان و آینده داری نظیر منصور شهبازی,ندا جبراییلی,اصغر رفیع جم , محمدعلی نجفی , طلا معتضدی , آناهیتا افشار و شیرین یزدان‌ بخش به عنوان کاراکترهای اصلی ایفای نقش کرده اند و و باتوجه داستان پردازی قوی فیلم آن ها هم توانسته شخصیت پردازی قوی ای داشته باشند و پیشرفت فردی خودشان کمک کرده اند.

*****************

دانلود فیلم کارت پرواز با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت 480p

دانلود فیلم با کیفیت 720p

دانلود فیلم با کیفیت 1080p

دانلود فیلم با کیفیت 1080p HQ

دانلود فیلم با کیفیت Bluray

******

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *