دانلود فیلم Free Guy 2021
شب
روز

Free Guy 2021

از 4 رای
لینک دانلود فیلم اضافه شد.
زیرنویس فارسی
محصول : آمریکا
زبان : انگلیسی
کارگردان : Shawn Levy
سال ساخت : 2020
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

پسر آزاد ! داستان درباره یک کارمند بانک است که در یک روز عادی متوجه می شود که در واقعا یک شخصیت از یک بازی است که قرار است بزودی کارایی اش تمام شود و خاموش شود...

بخش دانلود
1 دانلود فیلم Free Guy 2021
تریلر و گالری تصاویر
دانلود فیلم Free Guy 2021
نقد و توضیحات بیشتر درباره اثر
نمایش توضیحات

دانلود فیلم Free Guy 2021 با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

دانلود فیلم خارجی Free Guy 2020 با کیفیت عالی

لینک های دانلود فیلم افزوده شد

اخباری درباره فیلم پسر آزاد 2020:

پسر آزاد عنوانی کاملا متفاوت برای یک فیلم سینمایی این اثر به کارگردانی شان لو و تهیه کنندگی رایان رینولدز در سال 2019 ساختش به پایان رسیده است و حال قرار است در سال 2020 در سینماها اکران شود آن چه در مورد این فیلم مشخص است پیش بینی هایی در رابطه استقبال قابل قبول از آن میتواند باشد.

فری گای یک فیلم اکشن در قالب طنز خواهد بود و کمی هم ماجراجویی را عصاره داستان کرده است .در خلاصه جالبه این سینمایی منتشر شده است که یک کارمند عادی بانک طی یک اتفاق عجیب متوجه می شود که یک کاراکتر بازی است که قرار است بزودی غیر فعال شود ! حال در اینجا برای مخاطبین میتواند سوال های زیادی ایجاد که آیا این کارمند در دنیایی بازی است به طور کلی و یا این که یک شخصیت از یک بازی است که در دنیای واقعی آمده است !

دانلود فیلم Free Guy 2020

دانلود فیلم Free Guy 2020

هنوز خیلی زود است بخواهیم درمورد کیفیت ساخت این فیلم قضاوتی بکنیم اما داستان مشخص است که مخاطبین آن بیشتر نوجوانان و جوانان خواهند . در این فیلم بازیگرانی همچون رایان رینولدز ، جودی کومر ، جو کری ، لیل ریل هووری ، اوتکارش امبودکار و تایکا ویتیتی به عنوان شخصیت های اصلی داستان ایفای نقش کرده اند.

نظرات و نقدها 0
دانلود فیلم با لینک مستقیم – هیوا مووی
شب
روز