Marriage Story 2019

داستان ازدواج , حکایت فیلم درباره خانواده ای می باشد که مدام درحال دعوا کردن هستند و حتی اطرافیان خودشان را به این موضوع وارد می کنند....

دانلود فیلم داستان ازدواج با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Marriage Story 2019 با دوبله فارسی سه کیفیت بالا

(( لینک مستقیم و کیفیت عالی + پیش نمایش رسمی قرار گرفت ))

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

عاشقانه ای جذاب محصول سال 2019 آمریکا که به کارگردانی Noah Baumbach و تهیه کنندگی David Heyman ساخته شده است و پس از اکران توانست به یکی از فیلم های برتر سال 2019 تبدیل شود که دیدن ان به هر کسی پیشنهاد شده است و استقبال بسیار زیادی از ان نیز شده است که موجبات پیشرفت همگانی آن شده است و همواره در لیست برترین عناوین سال گذشته دیده می شود توانسته فراتر از انتظارات پیش برود و همچنین نظر مثبت منتقدین را نیز جلب کرده است.

این اثر همواره در جشنوارهایی نیز اکران شد که در اکثر آن ها توانسته نامزد دریافت جوایزی گوناگون شود و بر موفقیت های خود نیز افزوده است و دنبال کنندگان خودرا نیز متعجب کرده است ,  این عنوان درکنار عنواین مانند ( دانلود فیلم The Irishman 2019 )  و فیلم انگل نیز در لیست بهرین فیلم های 2019 قرار گرفته است و بازدهی بسیاری داشته است.

دانلود فیلم خارجی جدید Marriage Story 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید Marriage Story 2019 با دوبله فارسی

حکایتی عاشقانه از زندگی یک زوج پر مشغله که اختلافاتی با یک دیگر دارند و با این که به هم علاقه مندند اما مشاغل آن هارا عصبی کرده است و در زندگی آن ها تاثیر گزاشته است و ممکن موجب جدایی این دو شود و در روابط دیگر اعضای خانواده تاثیراتی دارد که موجب تغیر در زوند زندگی همه آن ها نیز می شود….

*************************************************************

دانلود فیلم حکایت ازدواج با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

عوامل

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *