The King’s Man 2020

ماجرای این فیلم درباره مردی است که میخواهد جلو ستمگران و ظالمانی که به دنبال جنگ و خونریزی هستند به تنهایی بگیرد ظالمانی که برای خود جنگجو استخدام میکنند تا مدام بتوانند خون دشمن هایشان را بریزند ...

دانلود فیلم The King’s Man 2020 با لینک مستقیم

دانلود فیلم خارجی جدید مرد پادشاه با زیرنویس فارسی و حجم کم

لینک دانلود نسخه سانسور شده فیلم بعد از اکران اضافه خواهد شد

 

توضیحات فیلم:

فیلمی ماجراجویانه و جذاب که به کارگردانی Matthew Vaughn و تهیه کنندگی دیوید راید و آدام بوهلینگ در سال 2019 ساختش به پایان رسیده است و آماده اکران در سال 2020 است .مخاطبین زیادی تا کنون منتظر این سینمایی منحصر به فرد و جذاب بوده اند و حال چیزی به اکران عمومی آن نرسیده است و قرار است در سال آینده اکران شود گمانه زنی ها از آن است که 3 تا 4 ماه اکران آن طول بکشد و بعد نسخه بلوری آن منتشر شود .تا کنون یک پیش نمایش رسمی برای آن منتشر شده است.

دانلود فیلم The King's Man 2020

دانلود فیلم The King’s Man 2020

موضوع قابله توجه راجب این فیلم محبوبیت قبل از اکرانش است .فیلمنامه جذابی که از آن در ابتدای ساخت منتشر شد خیل زیادی از مخاطبین را از همان ابتدا جذب این فیلم کرد حال فقط مانده کیفیت آن بعد از پخش را سنجش کنیم.

مرد پادشاه میتواند در ژانر خود یکی از پرچم داران 2020 نام بگیرد .هرچند هنوز خیلی زود است راجب آن قضاوتی کنیم و باید دید عوامل این فیلم چه ساخته ای را به سینما فرستاده اند.

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *