دانلود سری اول برنامه عصر جدید

عصر جدید، بزرگترین مسابقه استعداد یابی صدا و سیمای ایران به حساب می آید که در بهمن سال 1397 از شبکه سه به مجری گری احسان علیخانی شروع به پخش شد.

دانلود برنامه عصر جدید با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک دانلود تمام قسمت های سری اول عصر جدید قرار گرفت

توضیحات و اخبار مرتبط اضافه شد

 

اخبار ساخت برنامه :

برنامه عصر جدید با هدف جذب و حمایت استعداد ها در همۀ زمینه ها از بهمن سال 1397 از شبکه سه سیما به نمایش در آمد. این مسباقه تلویزیونی به کارگردانی، تهیه کنندگی و مجری گری احسان علیخانی ساخته شد و به سرعت توانست به پربیننده ترین برنامه رقابتی در تلویزیون ایران تبدیل شود. امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی چهار داور این مسابقه هستند. این برنامه به نوعی اولین مسابقه بزرگ استعداد یابی در تلویزیون ایران به حساب می آید و تا قبل از آن برنامه‌ای مشابه به این وسعت ساخته نشده بود. همچنین فصل دوم این برنامه قرار است از 10 اسفند سال 1398 از شبکه سه سیما پخش شود.

این برنامه در همان ماه اول به موفقیتی بی نظیر دست یافت و توانست به سرعت مخاطب جذب کند. به طوری که می توان گفت عصر جدید پر بیننده ترین مجموعه ده سال اخیر صدا و سیما است و از همۀ سنین در سرتاسر ایران بیننده دارد. به همین دلایل حضور در مسابقه و به خصوص کسب مقام در آن موفقیتی بسیار بزرگ برای شرکت کنندگان است و استعداد ها از تمام نقاط ایران به امید موفقیت در این برنامه شرکت می کنند.

همچنین سری جدید عصر جدید برنامه تایید شده است و بزودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

مسابقه استعداد یابی عصر جدید

مسابقه استعداد یابی عصر جدید

لازم به ذکر است علاوه بر داوران مردم نیز رای دهنده هستند و در انتخاب برنده مسابقه نقش دارند. این مسابقه در 5 مرحله برگزار می شود. به ترتیب مرحله شناسایی، مرحله مقدماتی، مرحله دوم، نیمه نهایی و مرحله فینال. برای برندگان مسابقه نیز جایزه هنگفتی در نظر گرفته شده به طوری که شرکت کننده با کسب مقام اول برنده 500 میلیون تومان خواهد شد.

 عوامل ساخت برنامه:

کارگردان: احسان علیخوانی

تهیه‌کننده: احسان علیخوانی

موسیقی: آریا عظیمی نژاد

طراحی دکور: سیامک احصایی

تولید کننده: شبکه سه سیما

پیش نمایش رسمی

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *