Around the World in 80 Days 2021

انیمیشن دور دنیا در 80 روز Around the World in 80 Days 2021 درباره یک میمون کوچک به نام پاسپارتو میباشد که دانشمند است ، او توسط دوستش که غورباقه ای به نام فیلیاس است وارد یک شرط بندی برای دور زدن دنیا در 80 رو میشود و ...

معرفی انیمیشن دور دنیا در 80 روز Around the World in 80 Days 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های فرانسه ، بلژیک و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ساموئل تورنو انجام داده و گری پرستو، دیوید میشل بصورت مشترک وظیفه نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بودند و صداپیشگان این اثر دیمین فرت، جولین کرامپون، کیسی چیس، سلین رونته، ورونیک اوگرو، امانوئل گاریخو، گابریل لو دوز، سرژ بیوان، میشائل آراگونس، گرگوری کویدل، راب تینکلر هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن دور دنیا در 80 روز Around the World in 80 Days 2021 برای اولین بار در تاریخ چهارم آگوست سال 2021 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های کاتون وود مدیا ، استودیو کانال و فرانسه 3 سینما بوده است و موفق شده دوبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های مهم بین المللی بشود . داستان از روی کتابی که توسط ژول ورن نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • Elsana
    0

    عالیه