لیگ قهرمانان ابر حیوانات DC League of Super-Pets 2022

انیمیشن لیگ قهرمانان ابر حیوانات DC League of Super-Pets 2022 درباره کریپتو ابرسگ سوپر من است که رابطه خیلی خوبی با هم دارند ، زمانی که سوپرمن ریوده میشود ، کریپتو و دوستانش باید او را نجات بدهند و ...

معرفی انیمیشن لیگ قهرمانان ابر حیوانات DC League of Super-Pets 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جرد استرن و سم لوین انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم توسط جان ویتینگتون انجام شده و صداپیشگان این اثر دواین جانسون، کوین هارت، ونسا بایر، ناتاشا لیون، دیگو لونا، جان کرازینسکی، مارک مارون، کیت مک کینون، کیانو ریوز، داشا پولانکو، بن شوارتز، جمین کلمنت، دیوید دیگز هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن لیگ قهرمانان ابر حیوانات DC League of Super-Pets 2022 برای اولین بار قرار است در بیست و نهم جولای 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های وارنر انیمیشن گروپ ، دی سی اینترتیمنت ، سون باکس پروداکشنز و استرن تاکینگ تو است که در شهر واشنگتن دی سی تولید شده . داستان از روی مجموعه کامیک بوک هایی با نام Legion of Super-Pets ساخته شده . کاراصلی و اعلام رسمی ساخت در جولای 2018 بوده و در مارس 2022 اعلام شد که کیانو ریوز که بیشتر با مجموعه فیلم های جان ویک شناخته شده است ، به عنوان صداپیشه بتمن انتخاب شده . کمپانی سون باکس که یکی از تولیدکنندگان و تهیه کنندگان این اثر جذاب است ، متعلق به راک یا دواین جانسون است که خودش هم صداپیشگی کریپتو را برعهده دارد ، است .

 

در دوم شهرور 1401 نسخه با کیفیت بسیار عالی به همراه زیرنویس فارسی چسبیده و بصورت نیم بها ، با لینک مستقیم و رایگان اضافه شد .

 

در پنجم شهریور 1401 نسخه دوبله فارسی این انیمیشن زیبا جهت دانلود اضافه شد .

 

در شانزدهم شهریور نسخه جدید دوبله فارسی از موسسه سورن جهت دانلود درج شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *