داگتانیان Dogtanian and the Three Muskehounds

انیمیشن داگتانیان و سه شمشیردار Dogtanian and the Three Muskehounds 2021 درباره کشاورزی است به نام دوگتانیان که در قرن هفدهم میلادی در فرانسه زندگی میکند ، او شمشیر بازی حرفه ای است و علاقه دارد در تیم ماسک هاوندها باشد و ...

معرفی انیمیشن داگتانیان و سه شمشیردار Dogtanian and the Three Muskehounds 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور اسپانیا و به زبان های اسپانیایی ، انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را تونی گارسیا، استیون هیوز انجام داده و داگ لنگدیل وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و صداپیشگان این اثر میگل آنخل پرز، ادواردو جوور، گلوریا کامارا، آنتونیو رامیرز، آنا استر آلبورگ، آنا ماریا ماری، لوئیس باجو، کارلوس کانیوفسکی، گابریل جیمنز، خوان پروچو، لوئیس رینا، آبراهام آگیلار هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن داگتانیان و سه شمشیردار Dogtanian and the Three Muskehounds 2021 برای اولین بار در تاریخ هجدهم آگوست 2021 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های آپولو فیلمز ، کوموس مایا بوده است . این ساخته موفق شده در حدود 3 میلیون دلار در گیشه ها فروش داشته باشد و همچنین توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود . داستان از روی کتابی که توسط الکساندر دوما نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *