Even Mice Belong in Heaven 2021

انیمیشن موشها هم متعلق به بهشت ​​هستند Even Mice Belong in Heaven 2021 درباره یک روباه و یک موش است که دشمن هم هستند ، در یک حادثه به بهشت حیوانات میروند و در آنجا دوستان هم هستند ، حالا دوباره در زمین متولد میشوند و ...

معرفی انیمیشن موشها هم متعلق به بهشت ​​هستند Even Mice Belong in Heaven 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های جمهوری چک ، فرانسه ، لهستان ، اسلواکی و به زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، چکی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را یان بوبنیچک، دنیسا گریمووا بصورت مشترک انجام داده اند و جفری هیلتون، آلیس نلیس وظیفه نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بودند و صداپیشگان این اثر آنتونیو باندراس، سلما هایک، هاروی گیلن، فلورانس پوگ، اولیویا کولمن، ری وینستون، سامسون کایو، جان مولانی، واگنر مورا، داواین جوی راندولف، آنتونی مندز، کوین مک کان هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن موشها هم متعلق به بهشت ​​هستند Even Mice Belong in Heaven 2021 برای اولین بار در تاریخ هفتم اکتبر سال 2021 میلادی در سینماهای سراسر جهان نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های فرش فیلمز ، لس فیلمز دو سین و انیمون بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر پراگ در کشور جمهوری چک تولید و ساخته شده و توانسته تا کنون شش بار برنده جایزه از فستیوال های مهم جهانی شده و سه بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز مختلف از جشنواره های مهم و معتبر بین المللی شود . داستان از روی کتابی که توسط ایوا پروچازکووا نوشته شده ، اقتباس شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *