منقرض Extinct 2021

انیمیشن منقرض Extinct 2021 درباره دو دوست به نام های اوپ و اد است که بصورت اتفاقی از محل زندگیشان در جزایر گالاپاگوس در سال 1835 میلادی به زمان حال و شهر شانگهای سفر میکنند و میبینند نسلشان منقرض شده و زندگیها تغییر کرده و ...

معرفی انیمیشن منقرض Extinct 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، چین ، مونتنگرو ، لهستان ، صربستان ، کانادا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دیوید سیلورمن، ریموند اس. پرسی انجام داده و جوئل اچ کوهن، جان فرینک، راب لازیبنیک بصورت مشترک وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و صداپیشگان این اثر آدام دیوین، ریچل بلوم، کن جونگ، زازی بیتز، جیم جفریز، کاترین اوهارا، رجی واتس، هنری وینکلر، الکس بورشتین، بندیکت وانگ، جولیا چان، تام هالندر، ریچارد کیند هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن منقرض Extinct 2021 برای اولین بار در تاریخ نوزدهم نوامبر 2021 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های آتریگولاجیا ، چین لاین اینترتیمنت پروداکنز ، ساین سایت انیمیشن و نتفلیکس استودیوز بوده است . این ساخته موفق شده بیش از هفت میلیون دلار در گیشه ها فروش داشته باشد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *