پینوکیو Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022

انیمیشن پینوکیو: اقتباس گیرمو دل تورو Guillermo del Toro's Pinocchio 2022 درباره سال 1930 میلادی در ایتالیا است که طی آن عروسکی چوبی زنده میشود تا از کودکی مراقبت کند و ...

معرفی انیمیشن پینوکیو: اقتباس گیرمو دل تورو Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور های آمریکا ، مکزیک ، فرانسه و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را گیرمو دل تورو، مارک گوستافسون انجام داده و پاتریک مک هیل، متیو رابینز وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و صداپیشگان این اثر ایوان مک گرگور، دیوید بردلی، گریگوری مان، برن گورمن، ران پرلمن، جان تورتورو، فین ولفهارد، کیت بلانشت، تیم بلیک نلسون، کریستوف والتز، تیلدا سوینتون، تام کنی هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن پینوکیو: اقتباس گیرمو دل تورو Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 برای اولین بار در تاریخ نهم دسامبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرمخاطب NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های جیم هانسون کمپانی ، پاته و نتفلیکس انیمیشن استودیوز بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر پورتلند ایالت اورگان فیلمبرداری و تولید شده و همچنین توانسته نه بار برنده جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود و سی و یک بار هم کاندید دریافت جوایز مختلف از فستیوال های مهم جهانی شده . داستان بر اساس کتابی که توسط کارلو کولودی نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *