پاندای کونگ فوکار Kung Fu Panda The Dragon Knight 2022

انیمیشن سریالی پاندای کونگ فوکار شوالیه اژدها Kung Fu Panda The Dragon Knight 2022 درباره خرس دوست داشتنی و رزمی کاری به نام پو است که با شوالیه ای به نام واندرینگ بلید همراه میشود تا چهار سلاح قدرتمندی که یک اگر به دست راسو ها بیفند خطر ساز میشود را پیدا کند و ...

معرفی انیمیشن سریالی پاندای کونگ فوکار شوالیه اژدها Kung Fu Panda The Dragon Knight 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را شانت نیقوسیان انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک برعهده کریستوفر آمیک، پیتر هستینگز، بن مکلر بوده و صداپیشگان این اثر جیمز هانگ، جک بلک، ریتا اورا، دلا سابا، کریس گیر، امی هیل، اد ویکس، رهنوما پانتاکی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی پاندای کونگ فوکار شوالیه اژدها Kung Fu Panda The Dragon Knight 2022 برای اولین بار در تاریخ چهاردهم جولای 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های دریم ورکز انیمیشن تلویژن و پیرل استودیو و نتفلیکس انیمیشن استودیوز در یک فصل یازدده قسمتی تهیه و تولید شده . نیازی به توضیحات زیادی برای این انیمیشن سریالی جذاب نیست ، چون اکثر ما با پاندای کونگ فو کار و پو دوست داشتنی آشنا هستیم . منتقدین از این اثر رضایت داشته و نمرات بالایی به آن داده اند .

 

در تاریخ دوم مرداد ماه 1401 نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا و تماشایی جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

در بیست و چهارم دی 1401 ، فصل دوم این انیمیشن سریالی زیبا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم و رایگان ، جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *