Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2022

انیمیشن خیزش لاکپشت‌های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2022 درباره مبارزه برادران نینجا برای نجات جهان با گونه های خارجی است و ...

معرفی انیمیشن خیزش لاکپشت‌های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، بلژیک و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اندی سوریانو، آنت وارد انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم توسط تونی گاما لوبو، ربکا می بر اساس کاراکترهایی که توسط کوین ایستمن، پیتر لرد طراحی شده بود ، انجام شده و صداپیشگان این اثر بن شوارتز، عمر بنسون میلر، براندون مایکل اسمیت، جاش برنر، اریک بائوزا، یوجین برد، مگان فالکون، نیکا فوترمن، کت گراهام، توکس اولاگوندویه، هیلی جوئل اوسمنت هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن خیزش لاکپشت‌های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2022 برای اولین بار در تاریخ پنجم آگوست 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های پارامونت پیکچرز ، آمریکن فیلم اینستوتوت ، نیکلدئون انیمیشن استودیوز ، اسکای لاین اینترتیمنت و ژیلام انیمیشن است که در شهر نیویورک تولید شده و توسط شبکه محبوب و پرطرفدار نتفلیکس در سراسر جهان منتشر شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *