ی Ghost in the Shell SAC 2045

انیمیشن سریالی شبح درون پوسته اس‌ ای‌ سی 2045 Ghost in the Shell SAC 2045 درباره مقابله نخبگان ژاپنی که با نام بخش 9 شناخته میشوند ، با هوش مصنوعی عای پیشرفته و خطرناک بعد از یک بحران جهانی مالی است و ...

معرفی انیمیشن سریالی شبح درون پوسته اس‌ ای‌ سی 2045 Ghost in the Shell SAC 2045

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2020 توسط کشور های ژاپن ، آمریکا و به زبان های انگلیسی ، ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را شینجی آراماکی، کنجی کامیاما انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده شیرو ماسامون، کایل مک کارلی، مایک مک فارلند بوده و صداپیشگان این اثر ریچارد اپکار، مری الیزابت مک گلین، ملیسا فاهن، دیو ویتنبرگ، آرمن تیلور، کریسپین فریمن، ویلیام فردریک نایت، شرامی لی، دین وین، کیت سیلورستاین، راجر کریگ اسمیت هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی شبح درون پوسته اس‌ ای‌ سی 2045 Ghost in the Shell SAC 2045 برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم آپریل 2018 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های باندای نامکو آرتس ، دنتسو ، فلایینگ داگ و نتفلیکس استودیوز تهیه و تولید شده که سه بار توانسته جوایز را از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و  یکبار دیگر هم کاندید دریافت جایزه های دیگر شود . بنا بر گرفته عوامل سازنده ، این انیمیشن سریالی در شهر توکیو تولید شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *