ی اونی Oni Thunder God’s Tale 2022

انیمیشن سریالی اونی ماجرای خدای طوفان Oni Thunder God's Tale 2022 درباره دختری است که در دنیای خدایان و ارواح ژاپنی ، قصد دارد راه پدرش را طی کند و قدرتی که به او عطا شده را پیدا کند و ...

معرفی انیمیشن سریالی اونی Oni Thunder God’s Tale 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا و ژاپن و به زبان های انگلیسی و ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اریک اوه ، دایسوکه تی سوتسومی انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک برعهده امیلی براندیج، بردلی فرنیش، ماری اوکادا بوده و صداپیشگان این اثر مومونا تامادا، کریگ رابینسون، آرچی یتس، تانتو کاردینال، بریتانی ایشیباشی، آنا آکانا، چارلت تاکاهاشی چانگ، رابرت کوندو، میوکی ساواشیرو، جورج تاکی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی اونی Oni Thunder God’s Tale 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های تونکو هاوس و نتفلیکس انیمیشن استودیوز تهیه و تولید شده و از داستان ها و فولکلورهای ژاپنی الهام گرفته شده است . تسوسومی که کارگردان این ساخته است پس از چند سال کار در آمریکا قصد داشت چیزی از کشورش ژاپن بسازد ، او این انیمیشن سریالی زیبا را بر اساس شعری که مادر شاعرش سروده بود و لالایی اوناری نام داشت ، تولید کرده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *