The Super Mario Bros. Movie 2023

انیمیشن برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie 2023 درباره مردی است به نام ماریو که شغلش لوله کشی است ، او به همراه برادرش برای نجات یک شاهزاده خانم در شهری در زیرزمین تلاش میکنند و ...

معرفی انیمیشن برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie 2023

این ساخته زیبا و پرطرفدار ساخت سال 2023 کشور های آمریکا و ژاپن و به زبان انگلیسی است. کارگردانی این مجموعه را آرون هوروات، مایکل جلنیک بصورت مشترک انجام داده اند و متیو فوگل وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و صداپیشگان هم کریس پرت، آنیا تیلور جوی، چارلی دی، جک بلک، کیگان-مایکل کی، ست روگن، فرد آرمیسن، سباستین مانیسکالکو، چارلز مارتینت، کوین مایکل ریچاردسون، کری پایتون، اریک بائوزا هستند. .

 

این عنوان توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie 2023 قرار است برای اولین بار در تاریخ هفتم آپریل 2023 در سینماهای سراسر جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این عنوان داریم ؟

تهیه کنندگی این ساخته توسط کمپانی های ایلومینیشن اینترتیمنت ، نینتندو و یونسورسال پیکچرز انجام شده و طبق اعلام تیم سازنده در شهر پاریس در کشور فرانسه تولید شده . این اثر براساس بازی کامپیوتری بسیار پرطرفدار به همین نام ساخته شده و سومین اقتباس از این بازی است و در سال 2018 ایده تولید و ساخت آن اعلام شد .

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی انیمیشن برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *