ماموریت غیر ممکن 1 تا 7 Mission Impossible

دانلود فیلم ماموریت غیر ممکن Mission Impossible , داستان فیلم درباره یک مامور به خصوص می باشد که همزمان با انجام کارهای خود آموزش های حرفه ای را زیر نظر مربی خودش تجربه می کند....

دانلود فیلم ماموریت غیر ممکن با دوبله فارسی و لینک مستقیم

دانلود فیلم خارجی Mission Impossible 1996 – 2021  کامل با دوبله فارسی و کیفیت عالی

لینک های دانلود نسخه بازبینی شده فیلم ماموریت غیر ممکن 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 و 7 با کیفیت Bluray قرار گرفت

توضیح کلی در مورد فیلم :

یکی از بهترین اکشن های دو دهه اخیر سینمای جهان که اولین سری آن در سال 1996 به اکران رسید و توانست استقبال بسیاری را همراه داشت و بار دیگر تام کروز را در اوج دروان خودش به محبوبیت رساند در واقع این سینمایی پس از موفقیت بی نظیر سری اول تاپ گان ساخته شد و بازدهی بسیاری برای سازنده آن به همراه داشت.

استقبال زیاد مردم در سراسر جهان از این اکشن کم نقص موجب شد که کاگردان ها و تهیه کننده های بسیاری سری های بعد این فیلم را نیز بسازند و هر سری به جلوتر میرفت توانست کیفیت بهتری را نیز به همراه داشته باشد و نظر مثبت بسیاری را جلب کند و همچنین در ایران نیز تمام فیلم های آن با دوبله فارسی حرفه ای منتشر شده و هم اکنون با لینک مستقیم رایگان از رسانه هیوا مووی قابل دریافت می باشد.

بی شک محبوبیت تام کروز در دنیایی سینما کاملا مشخص است و اکشن دوستان نیز اورا بسیار شاخص می دانند حتی دنبال کننده های به خصوصی نیز دارد که تمام آثارش دنبال می کنند وی نیز معمولا در فیلم های موفق بسیاری هنرنمایی کرده است و همواره کیفیت فیلم هایش بالا بوده است.

دانلود فیلم Mission: Impossible 1996

دانلود فیلم Mission: Impossible 1996 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible 1996 با دوبله فارسی

عنوان اول این سینمایی محبوب در واقع محصول سال 1996 آمریکا می باشد که به کارگردانی Brian De Palma و فیلم نامه نویسی Bruce Geller ساخته شده است این فیلم علارقم قدیمی بودن توانست با به نمایش گذاشتن سکانس های متفاوت از لحظات اکشن بی نظیر نزد منتقدان نقد های مثبتی داشته باشد و در بین مردم نیز حسابی به محبوبیت و موفقیت رسید.

اما داستان سری اول از جایی شروع می شود که یک مامور ویزه پس از این که آموزش های متفاوتی را با مربی مخصوص خود تجربه می کند حال به طور آماده وارد ماموریتی سخت و غیر ممکن می شود این ماموریت حاکی از آن است که او باید یک جاسوس را پیدا کند و مانع افشا گری اش بشود این کار قالبا برایش دشوار خواهد بود مگر اینکه با تیم قابل اعتمادی کارش را آغاز کند پس وی تلاش می کند که تیمی خوب را برای انجام ماموریتی سخت جمع کند وی پس از مدتی متوجه می شود که یک نفوذی در داخل سازمان سیا وجود دارد که مداخله و جاسوسی را انجام می دهد.

*************************************

دانلود رایگان فیلم ماموریت غیر ممکن 1 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش رسمی Mission: Impossible 1996

 

 

دانلود فیلم Mission: Impossible II 2000

دانلود فیلم Mission: Impossible II 2000 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible II 2000 با دوبله فارسی

سینمایی اول ماموریت غیر ممکن در طی یک موفقیت کم نظیر سرانجام 4 سال بعد یعنی در 2000 میلادی با اکران دومین فیلم از سری محبوب ادامه یافت کارگردانی سری دوم را نیز John Woo بر عهده داشت حضور تام کروز نیز در سری دوم از جمله ویژگی های مثبت فیلم بود که البته مسلما یک مورد کاملا قطعی بود اگرچه فیلم دوم نتوانست به اندازه سینمایی اول به موفقیت برسد.

داستان فیلم دوم دوباره درباره یک ماموریت سخت دیگر می باشد ایتن هانت که حال دیگر یک مامور مشهور و کار کشته شده است به دستور کار فرمای خود وارد یک ماموریت می شود او باید ژن دست خورده یک بیمار را پیدا کند و آن را به نوعی نابود کند در این مسیر مطابق میل خود تیمی حرفه ای را انتخاب میکند تا اورا پشتیبانی کنند اما مطابق معمول سختی ها و چالش های بسیاری را پیش رو خود میبیند و حتی جاشن بارها به خطر می افتد و مجبور می شود نقشه های گذشته خود را تغیر دهد تا کارش را با موفقیت بگذارند.

سری دوم علارقم این که انتظارات از آن دو چندان بود افت بیشتری داشت و نتوانست حتی استقبال مخاطبین را داشته باشد و خیلی ها به کارگردان و تهیه کننده های آن اعتراض داشتند اگرچه به طور کلی به عنوان یک فیلم اکشن توانست کیفیت خودش را نشان دهد اما مطابق انتظارات پیش نرفت.

*************************************

دانلود رایگان فیلم ماموریت غیر ممکن 2 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش رسمی Mission: Impossible II 2000

 

دانلود فیلم Mission: Impossible III 2006

دانلود فیلم Mission: Impossible III 2006 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible III 2006 با دوبله فارسی

پس از وقفه ای طولانی بالاخره در سال 2006 میلادی شاهد اکران سری سوم این فیلم بودیم که اینبار به کارگردانی J.J. Abrams و فیلم نامه نویسی Alex Kurtzman و Roberto Orci ساخته شد و به علت داشتن تیم بازیگری بهتر در کناره تام کروز توانست جلب توجه بیشتری را به سمت خود داشته باشد اگرچه بازهم به کیفیت سری اول نرسید اما سینمایی دوم بسیار بهتر واقع شد.

منتقدین بسیاری نقد های زیادی را راجب این فیلم کرده اند اما میتوان گفت در بین عموم مردم همواره دارای محبوبیت ویژه ای بوده است و تمامی آثار آن  دیده شده اند و شاید علت اصلی موفقیت های آن حضور کروز به عنوان کاراکتر نقش اصلی می باشد و هم چنین داشتن داستان های متفاوت در هر قسمت که هر کدام هیجان و سکان های جذاب خودشان را دارند در سری سوم نیز داستانی بهتر نسبت به سینمایی  دوم خواهیم داشت که چالش هایی بسیار دشوار تر در انجام ماموریت به وجود می آورد.

در سینمایی سوم هانت حال ترفیع گرفته است و مسئولیت مربی گری و به نوعی تمرین دهنده مامورین جدید تر را به عهده گرفته است وی باید نیروهای امنیتی جدید را تعلیم دهد تا بتوانند به خوبی به وظایف خود عمل کنند وی در این را بایک دلال اسلحه حیله گر وارد درگیری می شود و او در واقع قصد دارد که از شر هانت خلاص شود.

*************************************

دانلود رایگان فیلم ماموریت غیر ممکن 3 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش رسمی Mission: Impossible III 2006

 

دانلود فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol 2011

دانلود فیلم Mission: Impossible - Ghost Protocol 2011 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol 2011 با دوبله فارسی

 

بالاخره پس از مدت ها انتظار شاهد ساخت یکی از بهترین عناوین Mission: Impossible بودیم سری چهارم این فیلم که محصول سال 2011 آمریکا می باشد 5 سال پس از سری سوم به کارگردانی Brad Bird و فیلم نامه نویسی Bruce Geller ساخته شد و به اکران رسید این سینمایی حتی از سری اول خوش ساخت تر ظاهر شد و نا امیدی را از میان هواداران تام کروز از بین برد و موجب شد که دوباره مرکز توجه ها بشود درواقع حضور سازندگان بهتر به همراه تیم بازیگری محبوب تر از جمله دلایل موفقیت این سینمایی می باشد اگرچه نباید از صحنه های بی نظیر و سکان های اکشن و هیجانی فیلم به راحتی گذشت چرا که بسیار جذاب ساخته شده بودند.

برای آثار اکشن معمولا همیشه وقفه های طولانی میتواند خبر خوبی باشد و این سینمایی نیز نشان داد که هرچه قدر بیشتر روی آن کار شود پتانسیل موفقیت های بسیاری را دارد و همین مورد در سینمایی چهارم و حتی سوم به شما اثبات خواهد شد که کیفیت ساخت بالایی را دارند و مطابق با تکنولوژی روز دنیا در زمان خود به خوبی ساخته شده اند و داستان پردازی و شخصیت پردازی بی نظیری را دارند در واقع میتوان گفت که آثار اکشن با گذشت زمان و پیشرفت دنیایی تکنولوژی هموار متحول میگردند و در نتیجه دچار موفقیت های بیشتری می شوند.

هانت که حال پس از انجام ماموریت های متفاوت اعضای ثابت تیمش را پیدا کرده است با خیال راحت تری کارهای خود را انجام میدهد تا جایی که یکی از اعضای آن به ماموریتی ویژه می رود کار وی شناسایی شخصی به نام کوبالت می باشد و در ظاهر ساده و کم خطر است اما وی متوجه می شود که گروهی خاص در حال برهم زدن آرامش در جهان هستند و با انجام کارهایی در پشت صحنه در واقع سعی دارند باعث یک درگیری شدید میان آمریکا و روسیه شوند هانت که از این موضوع باخبر می شود سعی می کند با تیم خبره خود از این کار جلوگیری کند.

هیجان در فیلم های اکشن بی شک عامل اصلی موفقیت می باشد و داستان های غیر کلیشه ای که معمولا در چنین ژانری بسیار می باشد و معمولا فقط نحوه انتخاب بازیگران برای آن ها همواره فرق کرده است اما سری های غیر ممکن غیر ممکن را ممکن کردند و موفقیتی بی نظیری را در دینایی سینمای بدست آوردند البته نا گفته نماند که هر سری آن در اوقع تیم های متفاوتی داشت که رفته رفته کارهای قوی تری از این عنوان ساختند و بازدهی خودشان را بالا بردند.

*********************

دانلود رایگان فیلم ماموریت غیر ممکن : پروتکل شبح با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش Mission: Impossible – Ghost Protocol 2011

دانلود فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation 2015

دانلود فیلم Mission: Impossible - Rogue Nation 2015 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation 2015 با دوبله فارسی

 

چهار سال نحص تکرار و وقفه طولانی تر نشد سری پنجم سرنجام در سال 2015 میلادی به کارگردانی و فیلم نامه نویسی Christopher McQuarrie یکی از سازنزدگان مطرح سینمای جهان ساخته شد و به اکران رسید و علارقم این که انتظارات زیاد از آن بالا نبود اما توانست کیفیت فیلم چهارم به خوبی حفظ کند و به نوعی سخت ترین کار ممکن را به سرانجام رساند و نزد منتقدین نیز به عنوان یک اثر شایسته شناخته شد و توانست موفقیت های بی نظیری را در دوان اکران خودش بدست آورد.

مسلما در عرصه ای که باشید حفظ موفقیت و فراتر از انتظارها بودن بسیار سخت از رسیدن به آن می باشد چرا که معمولا همیشه وقتی اوج را تجربه میکنیم باید منتظر پایین آمدن نیز بود اما این موضوع برای سری پنجم این عنوان محبوب زیاد طبق انتظار نبود این سینمایی توانست به خوبی کیفیت لازم را حفظ کند و مورد استقبال مخاطبین نیز قرار بگیرد از جمله دلایل موفقیت میتوان به جرعت گفت تیم کارگردانی بهتر نیز می باشد که حسابی طرفداران فیلم را خوشحال کرد و آن هارا منتظر حتی اثرات بیشتری از این سازنده کرد.

هرچه به جلو میرویم ماموریت ها سخت تر می شود در سینمایی پنجم اینبار هانت به دنبال سندیکا می باشد چرا که مطمئن است وی یک ربطی به جنایت های بین المللی اخیر داشته است اما در این بین مشکلات برای همکاری وی با imf وجود دارد درواقع رئیس او اعتقاد دارد که ادامه این همکاری میتواند موجب به خطر انداختن امنیت ملی شود بنابراین دوباره چالش هایی بر سراه را ایتن قرار خواهد گرفت حال او باید کار خودش را به تنهایی انجام دهد اما همیشه حضور دوستان قدیمی در این مواقع میتوان کمک بسیاری بکند.

شاید دلیل ساختن فیلم های بسیاری از این عنوان محبوب بالارفتن سن بازیگران آن نیز باشد به هر حال زمان به سرعت در گذرندان است و بسیاری از فیلم های باید زمانی ساخته شوند که بازیگران اصلی بتوانند آن ها را در بهترین حالت ممکن است بازی کنند اگرچه تام کروز حال یک بازیگر کاملا پخته و حرفه ای میباشد اما گذر زمان مطمئنن موجب خواهد شد که حداقل نتواند فیلم های اکشن بازی کند .

*********************

دانلود رایگان فیلم ماموریت غیر ممکن : حکومت مکار با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

 

پیش نمایش Mission: Impossible – Rogue Nation 2015

 

دانلود فیلم Mission: Impossible – Fallout 2018

دانلود فیلم Mission: Impossible - Fallout 2018 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible – Fallout 2018 با دوبله فارسی

 

جایی نروید سری ششم بهتر از همیشه ! اینبار با وقفه ای سه سال اما برای اولین بار کاگردان و فیلم نامه نویس آن یکی است و تغیر نکرده است موفقیت سینمایی پنجم به کارگدانی Christopher McQuarrie موجب شد که خودش نیز بالافاصله ساخت سری بعدی را شروع کند و سر انجام در سال 2018 میلادی پس از نجام تدوین های نهایی به اکران رسید این سینمایی هم همانند قبلی و حتی بهتر توانست کیفیت بالایی داشته باشد و اینبار دیگه واقعا فراتر از انتظارات پیش رفت و نسبت های تمامی فیلم های آن اثری قوی تر شد.

سری ششم توانست نزد منتقدین نیز امتیازات بالایی دریافت کند و در سایت imdb نیز نمره 7.7 را گرفت و از تمام 5 سینمایی قبلی بهتر در آمد حسابی هم مورد ستایش و استقبال قرار گرفت اگرچه در این سری Bruce Geller به عنوان فیلم نامه نویس در کناره نویسنده قبلی کارش را ادامه داده است و شاید از دلایل وجود داستانی بهتر همین مورد نیز می باشد وی در واقع در سری چهارم نیز توانسته بود موجب پیشرفت عظیمی در این سری فیلم ها بشود.

پس از دوسال از دستگیری سالامون لین حال گروهی که از قبل با او کار میکردند آزاد هستند و به عنوان یک گروه تروریستی شروع فعالیت می کنند آن ها حال اهداف ویزه ای را در سر دارند نام جدید آن حواریون نام دارد کسانی که با انجام کارهای خطرناک موجب تهدید بشریت می شوند و درواقع همواره در حال حمله به مکان های مختلف و و بسیار مهم در دنیا می باشند این گروه میخواهد چند سلاح هسته ای را بخرد تا از ان استفاده کند هانت و تیمش مامور می شوند که از این مورد جلوگیی کنند.

امروزه آثار اکشن بسیاری ساخته شده اند که البته بارها گفتیم هیچ کدام نتوانستند کیفیت بالایی داشته باشند و همانند فیلم هایی نظیر جان ویک و ماموریت غیر ممکن جذابیت داشته باشند اگرچه تعداد فیلم های خوب بسیار است که گاهی باید برای پیدا کردن آن ها کمی تحقیق کرد اصولا خیلی ها با توجه به نمرات و نقدهای فیلم ها آن هارا انتخاب می کنند اما گاهی باید بر اساس سلایق شخصی تصمیم گرفت به خصوص راجب دیدن فیلم های اکشن و کمدی که معمولا منتقدین نمرات  بالایی به آن ها نمی دهند و و بسیار سخت گیرانه آن ها را نقد می کنند.

*********************

دانلود رایگان فیلم ماموریت غیر ممکن : فال اوت با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش Mission: Impossible – Fallout 2018

 

دانلود فیلم Mission: Impossible 7 2021

دانلود فیلم Mission: Impossible 7 2021 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission: Impossible 7 2021 با دوبله فارسی

 

اخبار جذاب راجب سینمایی هفتم غیر ممکن ! مراحل تولید فیلم کمی سخت از آن چه تصور کنید درواقع یک سال پس از سینمایی شم و موفقیت آن بود که ساخت سینمایی هفتم به کارگردانی Christopher McQuarrie و فیلم نامه نویسی Bruce Geller به صورت رسمی تایید شد و مراحل فیلم برداری نیز از اواسط سال گذشته در لوکیشن های متفاوت آغز گردید اما وقتی نیمی از این مراحل طی شد حال وارد بحران عجیب و غریب ویروس همه گیر شده است و ادامه فیلم بردای به صورت کاملا کند صورت گرفته است.

طق شایعه ها ظاهرا در این فیلم علاوه بر تام کروز شخصیت اصلی حضور ستاره ای دیگر به نام Rebecca Ferguson در آن به صورت رسمی تایید شده است و مسلما همین مورد نیامده جذابیت فیلم را چندبرابر کرده است اگرچه روند ساخت فیلم کاملا کند پیش می رورد و تاریخ اکران آن نیز مرتبا تغیر کرده است اما به هر حال پیش بینی می شوند که حداقل در سال آینده شاهد آکران باشیم که میتوان خبر خوبی برای اکشن دوستان و دنبال کنندگان آثار تام کروز باشد.

19 نوامبر سال 2021 درواقع تاریخ رسمی و اولیه اکران این فیلم می باشد که البته طبق آخرین اخبار به دلیل ویروس کرونا و مشکلات به وجود آمده در مراحل فیلم برداری به تعویق افتاده است و تاریخی که خیلی ها برای آن در خوش بینانه ترین حالت تایین کرده اند 4 نوامبر 2022 می باشد یعنی حدودا دوسال دیگر که همین خبر موجب شده است که کمی علاقه مندان را نا امید کند و حتی آن ها را به شک بیندازد که آیا تا به حال اصلا فیلم برداری انجام شده است یا خیر!

با دامن زدن شایعات در فضایی مجازی در نهایت ویدئویی خبری از مراحل ساخت سری هفتم به دست رسید که شامل سکانس و پلان های متفاوت فیلم بود که در دوان محدودیت و قرنطینه صورت گرفته بود و به نوعی دلیل منطقی را برای به دلیل تعویق افتاده اکران به تصویر کشاند چرا که ساخت فیلم اکشن آن ههم در چنین دورانی مسلما سختی های بسیاری خواهد داشت این روزها شاهد به تعویق افتادن فیلم های بسیاری بوده ایم که علت کووید 19 حتی به چندسال بعد موکول شده اند.

*********************

دانلود فیلم ماموریت غیر ممکن 7 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

لینک دانلود پس از اکران اضافه خواهد شد

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

[irp posts=”4833″ name=”دانلود کالکشن فیلم های جان ویک John Wick با دوبله فارسی”]

آخرین اخبار از مراحل ساخت فیلم

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *