14 قله 14 Peaks: Nothing Is Impossible

مستند 14 قله: هیچ چیز غیرممکن نیست 14 Peaks: Nothing Is Impossible درباره تلاش برای صعود به 14 قله مرتفع جهان توسط نیرمال پورجا ، کوهنوردی نپالی را در سال 2019 میلادی نشان میدهد و ...

معرفی مستند 14 قله: هیچ چیز غیرممکن نیست 14 Peaks: Nothing Is Impossible

این ساخته زیبا و تماشایی در سال 2021 توسط کشور های آمریکا ، انگلستان و به زبان های انگلیسی ، نپالی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط تورکیل جونز انجام شده و گابریل کلارک وظیفه نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بوده و در این مجموعه نیرمال پورجا، سوچی پورجا، کلارا کولوچووا، راینهولد مسنر، جیمز باربر، گالجن شرپا، مینگما شرپا، لاکپا دندی، گسمن تامانگ، گرت مدیسون، دان بویی دارند .

 

این ساخته چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند 14 قله: هیچ چیز غیرممکن نیست 14 Peaks: Nothing Is Impossible برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم نوامبر 2021 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های نواه مدیا گروپ ، لیتل مانستر فیلمز ، پرسنس و نتفلیکس استودیوز است .فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در کاتماندو در کشور نپال بوده و موفق شده یکبار کاندید دریافت جایزه مهم پرایم امی شود و دوبار هم نامزد دریافت دیگر جایزه ها از فستیوال های مهم جهانی بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *