شب بخیر اوپی Good Night Oppy 2022

مستند شب بخیر اوپی Good Night Oppy 2022 درباره کاوشگری است به نام آپرتیونیتی یا فرصت که قرار بود برای ماموریتی 3 ماهه به مریخ برود ولی بیش از 15 سال سالم ماند و فعالیت کرد و ...

معرفی مستند شب بخیر اوپی Good Night Oppy 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را رایان وایت بصورت مشترک انجام داده اند و هلن کرنز او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و آنجلا باست به عنوان گوینده متن حضور دارد و افرادی مانند استیو اسکوایرز، موجگا کوپر، ابیگیل فریمن، جنیفر تراسپر، راب منینگ، اشلی استروپ، وندی ورما، بکا سوسلند زیگفرید، کوبی بویکینز، اشیتی تربی اولنو، داگ الیسون در آن حضور دارند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند شب بخیر اوپی Good Night Oppy 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم نوامبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمبلین اینترتیمنت و آمازون استودیوز است که توانسته هفت بار برنده جوایز مختلف از جشنواره های جهانی بشود و دوبار هم کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *