ی Legacy: The True Story of the LA Lakers

مستند سریالی میراث: داستان واقعی لس آنجلس لیکرز Legacy: The True Story of the LA Lakers 2022 درباره تیم بسکتبال معروف و شاخص NBA به نام لس آنجلس لیکرز است که طی مصاحبه ها و فیلم ها و عکس های واقعی گردآوری شده و ...

معرفی مستند سریالی میراث: داستان واقعی لس آنجلس لیکرز Legacy: The True Story of the LA Lakers 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط آنتوان فوقا انجام شده و استیون لکارت وظیفه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و در این مجموعه جین باس، جیمی باس، فلی، بایرون اسکات، جری وست، مجیک جانسون، مایکل کوپر، میچ کوپچاک، گری ویتی، پت رایلی، کریم عبدالجبار، اسنوپ داگ، کرت رامبیس دارند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند سریالی میراث: داستان واقعی لس آنجلس لیکرز Legacy: The True Story of the LA Lakers 2022 برای اولین بار در تاریخ پانزدهم آگوست 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده HULU نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های لس آنجلس مدیا فاند ، هاون اینترتیمنت و هیل دیستریکت مدیا است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر لس آنجلس بوده . این تیم باسابقه و قدیمی در منطقه کنفرانس غرب حضور دارد و در سال 1947 میلادی تاسیس شده و تا کنون یکی از پرافتخار ترین تیم های این لیگ بوده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *