بزرگ تر Sr. 2022

مستند بزرگ تر Sr. 2022 درباره کارگردان معروف و بنام هالیوود به نام رابرت داونی سینیور که در دهه 1960 و 70 معیارهای فیلم‌های کمدی ضدفرهنگی را تعیین کرد و ...

معرفی مستند بزرگ تر Sr. 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کریس اسمیت انجام داده و افرادی مانند رابرت داونی بزرگ ، پل توماس اندرسون، آلن آرکین، رابرت داونی جونیور، اکستون الیاس داونی، کوین فورد، شان هیز، نورمن لیر، لارنس ولف در آن حضور دارند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند بزرگ تر Sr. 2022 برای اولین بار در تاریخ دوم دسامبر 2022 میلادی از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی بی 14 و نتفلیکس استودیوز است که طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر سائوپائولو کشور برزیل تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته موفق شده یکبار بنده جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود و دوبار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از فستیوال های جهانی دیگر بشود . رابرت داونی جونیور که بازیگری مطرح و معروف که بیشتر با نقش تونی استارک در دنیای سینمایی مارول شناخته میشود ، فرزند او است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *