Swimming Out Till the Sea Turns Blue

مستند شنا کردن تا زمان آبی شدن دریا Swimming Out Till the Sea Turns Blue 2020 درباره مردی است به نام ژانکو جیا که فیلمساز است ، او متوجه میشود چندین نسل از معتبر ترین نویسندگان کشور چین در جشنواره ای محلی در شهر شانشی دور هم جمع میشوند و ...

معرفی مستند شنا کردن تا زمان آبی شدن دریا Swimming Out Till the Sea Turns Blue 2020

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2020 توسط کشور چین و به زبان ماندرین تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت همزمان ژانکو جیا انجام داده و جیاهوان وان او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و افرادی مانند هویفانگ دوان، لیانگ هونگ، پینگوا جیا، ژانگکه جیا، تانگ سو، هوآ یو در آن حضور دارند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند شنا کردن تا زمان آبی شدن دریا Swimming Out Till the Sea Turns Blue 2020 برای اولین بار در تاریخ بیست و هشتم می 2021 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ایکس استریم پیکچرز ، هواژیا فیلم دیستربیوشن و علی بابا است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر شانشی کشور چین فیلمبرداری و تولید شده . این عنوان موفق شده تا کنون یکبار برنده جایزه از جشنواره های معتبر بین المللی شود و چهار بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از فستیوال های جهانی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *