The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022

مستند ماجرای فیگو: انتقالی که فوتبال را تغییر داد The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 درباره انتقال جنجالی و بسیار بحث برانگیز در سال 2000 که طی آن لوئیز فیگو از باشگاه بارسلونا به رئال مادرید رفت و ...

معرفی مستند ماجرای فیگو: انتقالی که فوتبال را تغییر داد The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور انگلستان و به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، پرتغالی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت همزمان و مشترک بن نیکلاس، دیوید تری هورن انجام داده اند و افرادی مانند روبرتو کارلوس، خوزه رامون د لا مورنا، خوزه فلیکس دیاز، لوئیس فیگو، خوان گاسپارت، پپ گواردیولا، فرناندو هیرو، فلورنتینو پرز، خورخه والدانو در آن حضور دارند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند ماجرای فیگو: انتقالی که فوتبال را تغییر داد The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و پنجم آگوست 2022 میلادی توسط شبکه محبوب و پرطرفدار NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های پیچ پروداکشنز و نتفلیکس استودیوز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر لندن کشور انگلستان فیلمبرداری و تولید شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *