عصر بخبندان 5 Ice Age 2016

عصر یخندان 5 , در ادامه ماجراجویی های جذاب مندی و سید و دیگو و در پشت صحنه تمام ماجراها سنجاب معروق داستان که در اواخر قسمت قبلی قاره ها را به وجود اورد حال اتفاقات بزرگتری در حال رخ دادن می باشد...

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 5 با دوبله فارسی حرفه ای

دانلود کارتون Ice Age: Collision Course 2016 با کیفیت Bliuray

پیش نمایش رسمی قرار گرفت

توضیحات تکمیلی این انیمیشن:

عصر بخبندان با گذاشت سال های بسیار هنوز هم در صدر انیمیشن های دنیا این کارتون محبوب سینمایی که چهار سری گذشته آن رکورد های بسیاری را پشت سر گذاشت حال سری پنچمش در سال 2016 میلادی به کارگردانی Mike Thurmeier و فیلم نامه نویسی Michael J. Wilson تهیه و تولید شده است داستان سری جدید آن کاملا متفاوت با قبلی ها می باشد و جذابیت به خصوصی را به وجود آورده است و نوعی مخاطبین همیشگی این ساخته را از یک سان بودن اوضاع نجات داده است و تشابهات حال کم تر شده است اگرچه امتیاز آن نسبت به سری های گذشته نتوانست بهتر باشد اما بازهم در نوع خود چالشی جدید برای این ساخته محبوب به شمار می رفت.

سری پنجم و به نوعی جدید ترین قسمت ساخته شده از این انیمیشن محبوب را میتوانید هم اکنون با دوبله فارسی حرفه ای از رسانه هیوا مووی دریافت نمایید و از دیدن آن در کنار خانواده و یا فرزندانتان نهایت لذت را ببرید.

دانلود کارتون Ice Age: Collision Course 2016

دانلود کارتون Ice Age: Collision Course 2016

ماجرجوایی بزرگ تر و پر چالش تر در انتظار سه دوست وفادار و قدیمی اینبار آن ها درگیر اتفاقاتی می شود سنجاب محبوب داستان به وجود می آورد البته بازهم در پشت صحنه مندی و دیگو و سید که تا الان در سرمای وحشت قطب در حال زندگی بوده اند و در مکان های بسیار متفاوت نیز خودشان را از خطرات احتمالی نجات داده اند حال باید در یک مکان کاملا نا آشنا و بسیار خطرناک هوای یک دیگر را داشته باشند .

********************

دانلود کارتون عصر بخبندان 5 دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p HQ ( کلیک نمایید )

پخش آنلاین فیلم

دانلود کالکشن کارتون عصر یخبندان با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *