کارخانه آمریکایی

کارخانه آمریکایی , این مستند درباره کارخانه ای در اوهایو می باشد که که توسط دو هزار کارگر آمریکایی اداره می شد و صاحب آن یک میلیاردر چینی نیز می باشد...

دانلود مستند کارخانه آمریکایی با دوبله فارسی

دانلود رایگان مستند خارجی American Factory 2019 با تمام کیفیت ها لینک مستقیم

آخرین اخبار و توضیحات تکمیلی + تریلر رسمی

اخبار ساخت مستند :

مستند جذاب و پرطرفدار که به تازگی پخش شده است و بازتاب بسیاری بالایی داشته است و به زبان فارسی نیز ترجمه شده است . این ساخته به کارگردانی Steven Bognar و تهیه کنندگی Jeff Reichert از سال 2015 ساختش آغاز شده است و دوسال نیز طول کشیده است و تا 2017 نهایت تدوین نهایی آن راهیه جشنواره ها شده است و سپس با دوسال تاخیر به عنوان محصول سال 2019 میلادی روانه بازار شد و توانست مخاطبین زیادی را جذب کند.

این کارخانه در چین ماهیتی تاریخی دارد و حسابی دست به دست شده است نخستین بار یک میلیارد چینی آن را بنا کرد و سپس به اشغالی کارگران آمریکایی در آمد و هنوز هم تبدیل به کارخانه تمام آمریکایی شده است و ایالت اوهایو  همچنین این کارخانه را جزع اموال چین میداند. این ساخته در طی جشنواره هایی که در آن شرکت کرده بود توانست بهترین جوایز را برای خودش درو کند و موجب شد که رسانه اینترنتی محبوب نت فلیکس حق پخش آن را بگیرد و به طور رسمی در سال 2019 این مستند را پخش کند.

دانلود مستند کارخانه آمریکایی با دوبله فارسی

دانلود مستند کارخانه آمریکایی با دوبله فارسی

این مستند فیلم برداریو تصویر برداری متفاوتی دارد و در آن هیچ دیالوگ یا سکانس اضافه ای جز کار کردن کارگران و صحبت کردن آن ها با یک دیگر وجود ندارد و به گونه ای تمام تمرکزش مبنی بر چگونی کارهای این کارخانه و شرایط کاری کارگرانش می باشد و راوی خاصی ندارد . با وجود این شرایط اما منتقدین اعتقاد داشته اند که این مستند توانسته پیام خودش را به خوبی برساند.

لینک های دانلود مستند کارخانه آمریکایی با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود صوت دوبله

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *