ماموران مخفی

ماموران مخفی , داستان انیمیشن ماجراجویی دو مامور مخفی را نشان می دهد که به شدت با هم مخالفند اما برای موفقیت در ماموریت مشترک خود باید با هم همکاری کنند تا بتوانند به هدفشان برسند....

دانلود انیمیشن ماموران مخفی با دوبله فارسی

دانلود کارتون خارجی جدید Spycies 2019 با دوبله فارسی و لینک مستقیم

 

توضیحات تکمیلی این انیمیشن:

این روز ها که بازار انیمیشن داغ و جذاب می باشد و طرفداران زیادی در سنین مختلف پیدا کرده است شاهد ساخت انمیشن دو بعدی و سه بعدی از کشورهای مختلف اروپایی هستیم که در برخی سال تعداد آن بسیار افزایش داشته است اما حتما شما هم مثل اکثرا کیفیت را بر کمیت ترحیج خواهید هرچند که با وجود ازدیاد انیمیشن انصافا هم کارهای مناسبی ساخته شده است که هرکدام البته مخاطب خاص خود را دارد.

این انیمیشن که محصول سال 2019 چین می باشد از قائله مستثنا نخواهد بود و علارقم وجود انتقاد های سخت از آن اما خوب بسیاری از سنین کم آن را قابل دانسته اند و برای سرگرمی کودکان و حتی بزرگسالان توانسته خودش را به خوبی نمایان کند.

دانلود کارتون خارجی Spycies 2019 با دوبله فارسی

دانلود کارتون خارجی Spycies 2019 با دوبله فارسی

وقتی دونفر با یک دیگر به شدت مخالف هستند اما مجبور می شوند برای رسیدن به یک هدف مشترک با هم همکاری کنند در واقع سخت ترین کار ممکن را انجام می دهند چرا که حتی اگر به نتیجه دلخواه هم برسند اما مسلما مسیر مورد علاقه را طی نکرده اند هرچند ممکن هم هست که در این مسیر با هم به توافقاتی نیز برسند و سر انجام همکاری بهتر از انتظاری داشته باشند ماجرای این انمیشن دقیقا همچنین داستانی را پوشش می دهد.

این انمیشن که به تازگی در سال 2019 میلادی پخش شد هاست پس از گرفتن حداقل نمره قبولی از برخی منتقدین و مخاطبین در تیر راس صدا و سیما ایران نیز قرار گرفته و در برخی ایام از شبکه های سیما شاهد پخش آن با دوبله فارسی خواهیم بود اما هم اکنون این کارتون را میتوانید با دوبله فارسی از وبسایت هیوا مووی دریافت کنید.

*************************************************************

دانلود رایگان کارتون ماموران مخفی با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *