بچه رئیس 2 کسب و کار The Boss Baby Family Business 2021

انیمیشن بچه رئیس 2 کسب و کار The Boss Baby Family Business 2021 برادران تمپلتون اکنون بزرگ شده‌اند و از یکدیگر دور شده‌اند، اما یک بچه رئیس جدید با رویکردی امروزی در آستانه‌ی برگرداندن دوباره‌ی برادران تمپلتون به یکدیگر است و از یک تجارت خانوادگی جدید الهام میگیرد.

انیمیشن بچه رئیس 2 کسب و کار The Boss Baby Family Business 2021 محصول سال 2021 است که به گارکردانی تام مک گراث ساخته می شود. کارگردان اولین قسمت این انیمیشن سه بعدی که در سال 2017 تولید شد نیز تام مک گراث بود. تاریخ اکران دومین قسمت این فیلم 25 مارس 2021 در روسیه خواهد بود.

داستان این انیمیشن بر اساس کتابی از مارلا فارزی نوشته شده است. تصویر گری کتاب نیز به عهده این نویسنده بود. و حالا فیلمنامه نویسی دومین قسمت این انیمیشن نیز توسط مارلا فارزی انجام شده است. چهره های معروفی همچون بالدوین ، استیو بوشمی ، جیمی کیمل ، توبی مگوایر و لیزا کودرو از صداپیشگان این انیمیشن موفق بودند.

بر اساس آخرین خبرها درباره بچه رییس 2 ، حضور الک بالدوین و جیمز مک گرات به عنوان صداپیشگان اصلی این قسمت تایید شده است. اولین قسمت این انیمیشن ظرف مدت کوتاهی پس از اکران توانست رکورد بی سابقه ای در ایالات متحده آمریکا بزند و صدرنشینی “دیو دلبر” را نیز کنار بگذارد. حال باید دید دومین قسمت نیز می تواند به چنین موفقیتی دست یابد.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *