هندی مانیکارنیکا

مانیکارنیکا , داستان رانی لاکشمیبائی ، یکی از چهره های برجسته شورش هند در سال 1857 و مقاومت وی ​​در برابر قانون انگلیس..

دانلود فیلم هندی مانیکارنیکا با دوبله فارسی

دانلود فیلم Manikarnika 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

یک درام جذاب که براساس واقعیت  و اتفاقات رخ داده حول محور یک قهرمان ملی هند می باشد و در دوران جنگ با انگلیس بوده است می باشد که به کارگردانی Kangana Ranaut و تهیه کنندگی Zee Studios ساخته شده است و محصول سال 2019 می باشد این فیلم که استقبال بسیار چشم گیری را داشت توانست نظر مثبت خیلی از منتقدین را به خود جلب کند و یکی از موفق ترین آثار سینمایی هند در چند سال اخیر تبدیل شود.

این ساخته به نوعی مارا یاد شاهکاری مانند سینمایی گاندی نیز میاندازد هر چند که آن فیلم بسیار خوش ساخت تر و مورد استقبال بیشتری قرار گرفت اما تشابهی نسبتا زیادی به یک دیگر دارند با این حساب که قهرمان این سری یک زن می باشد که در تاریخ هند دست به کارهای بزرگی زده است و در این ساخته بیشتر به آن پرداخته شده است.

دانلود فیلم Manikarnika 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Manikarnika 2019 با دوبله فارسی

ماجرای این فیلم درباره زندگی رانی لاکشمی بای جانی شخصی که نقش اساسی در شورش سال 1957 هند در برابر نیروهای انگلیس داشت می باشد و از فداکاری های وی و تاثیرات او بر سایر مردم داستانی خیره کننده خواهید دید.

معمولا آثار حماسی محصول هندوستان بازدهی فوق العاده ای در بین صنعت سینما داشته اند و به خصوص فیلم هایی که بر اساس واقعیت تاریخی ساخته شده اند به شدت در بین مخاطبین سینما محبوب واقع شده است.

دانلود فیلم هندی مانیکارنیکا 2019 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *