12 ساعت شیفت 12 Hour Shift

12 ساعت شیفت , داستان فیلم در اواخر دهه 90 اتفاق می افتد جایی که یک پرستار که معتاد است همراه با برخی نزدیکان متخلفش میخواهد دست به کاری عجیب بزند....

دانلود فیلم 12 Hour Shift 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی دوزاده ساعت شیف دوبله فارسی با کیفیت عالی

لینک های دانلود با کیفیت HD قرار گرفت | نسخه سانسور شده

توضیحات کلی درباره فیلم :

اثری کمدی و ترسناک ! درست شنیده ای طنز در کنار ترس شاید کم تر فیلم هایی را با چنین ژانرهایی پیدا کنید که بتوان از ان لذت برد مسلما این هماهنگی ها در این دو ژانر در یک فیلم کار دشواری که البته این سینمایی به خوبی از ان بر آمده است و مورد توجه قرار گرفته است این فیلم در واقع محصول سال 2020 آمریکا می باشد و به کارگردانی Brea Grant و تهیه کنندگی Christina Arquette ساخته شده است.

اگر هم میخواهید خنده هیجان و ترس را با هم تجربه کنید مسلما این فیلم میتواند برای شما بهترین انتخاب باشد که هم اکنون با دوبله فارسی حرفه از رسانه هیوا مووی قابل دریافت می باشد اگرچه توصیه می شود این فیلم را در کنار فرزندانتان نبینید چرا که ژانر اصلی آن خشنونت و ترس می باشد.

دانلود فیلم 12 Hour Shift 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم 12 Hour Shift 2020 با دوبله فارسی

داستان فیلم درباره یک پرستار جوان می باشد که اعتیاد به مواد مخدر دارد وقتی وی در یک شیفت 12 ساعت است تصمیم میگیرد با پسر عموی خود که در کار قاچاق اعضای بدن است تصمیم میگیرند که از بیمارستان سرقت کنند اما در این شیفت متفاوت اتفاقات دیگری نیز در حال رخ دادن است که موجب می شود جان تمام آن ها به خطر بیفتد و باعث بروز حوادثی خطرناک نیز می شود که برای آن ها به هیچ وجه قابل پیش بینی نبوده است.

*****************

دانلود فیلم 12 Hour Shift دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p HQ ( کلیک نمایید )

پخش آنلاین فیلم

_-_-_-_-_-_

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *